Twój partner w szkoleniach

Sylwia Czub-Kiełczewska

szkolenia_RODO

WYKSZTAŁCENIE
Z wykształcenia jestem matematykiem, z pasji informatykiem, zawodowo zajmuję się problematyką ochrony danych osobowych w instytucjach kultury, szczególnie w bibliotekach.  
Od maja 2015 roku jestem nie tylko doświadczoną, ale także wykwalifikowaną specjalistką od ochrony danych osobowych, co potwierdza ukończenie z wynikiem bardzo dobrym studiów podyplomowych w kierunku “ochrona danych osobowych i informacji niejawnych” na Wydziale Prawa i Administracji UKSW.
Od 2017 roku jestem certyfikowanym audytorem wewnętrznym systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001:2014-12
OPIS TRENERA
Jestem specjalistą od spraw ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, szkoleniowcem, audytorem wewnętrznym ISO27001. Posiadam wieloletnie doświadczenie w koordynacji procesów bezpieczeństwa danych. Jest to nie tylko moja praca, ale także pasja: prowadzę popularnego bloga Sylwia Czub bloguje o danych osobowych (sylwiaczub.pl), jestem ekspertem w portalu o podatkach, prawie i księgowości INFOR.PL. Przez ponad 6 lat byłam związana zawodowo z Instytutem Książki, w którym koordynowałam procesy bezpieczeństwa danych. Przeprowadziłam ponad 200 szkoleń ze stosowania przepisów o ochronie danych osobowych. Od 2014 roku prowadzę stałą kolumnę o ochronie danych osobowych w branżowym czasopiśmie "Bibliotekarz". Obecnie wspieram swoją wiedzą i doświadczeniem procesy ochrony informacji w spółkach kapitałowych, agencjach reklamowych i jednostkach samorządowych.


KONTAKT
05-091 Ząbki,
Piłsudskiego 111/28

Tel.
kontakt@sylwiaczub.pl

Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft