POTWIERDZONE SZKOLENIA Z ZAKRESU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Anna Podgórska

edukacja i rozwój osobisty, szkolenia interpersonalne, zarządzanie, zasoby ludzkie

WYKSZTAŁCENIE

Założycielka i szefowa  od 2000 r. Centrum Doradztwa i Szkoleń HOMO CREATORE – znanej i polecanej na rynku szkoleniowym marki.

Wraz z zespołem zbudowała autorską ofertę programową, która jest synonimem zaangażowania, profesjonalizmu i wysokiej jakości merytorycznej.

Menedżer i trener z wieloletnią praktyką w biznesie, administracji i szkoleniach, była wykładowcą na studiach podyplomowych Executive MBA ALK.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


Certyfikowany doradca uznanych metod badania potencjału ludzi i zespołów:

KLIENCI

Przez ponad 18 lat współtworzenia rynku szkoleniowego w Polsce jej klientami były tysiące osób jak i setki firm i organizacji - zarówno największych korporacji polskich i międzynarodowych, banków, ministerstw, jak i samorządów, firm średnich, czy małych.


Specjalizuje się w prowadzeniu projektów doradczo-szkoleniowych uwzględniających badania potencjału uczestników a związanych z motywacją i zarządzaniem zespołem, skutecznością osobistą oraz zaawansowaną komunikacją - zobacz szczegóły:


OPIS TRENERA

Trener i specjalista w zakresie motywowania i zarządzania zespołem z ogromnym doświadczeniem menedżerskim. Jako szef Centrum Homo Creatore, cenionej firmy szkoleniowej, zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych metod i narzędzi w organizacji, by zrealizować cele firmy w powiązaniu z zaangażowaniem, satysfakcję i rozwojem pracujących ludzi.

Posiada ogromne doświadczenie oraz erudycyjną wiedzę, potrafiąc przekazać je w sposób łatwy i zrozumiały dla wszystkich.

Na szkoleniach umiejętnie i z humorem wiąże wiedzę teoretyczną z przykładami z życia zawodowego i prywatnego uczestników.

Metody, narzędzia i techniki, których uczy, oparte są na najnowszej literaturze i sprawdzonych badaniach, mają odniesienia do wielu źródeł, przez co uczestnicy szkoleń otrzymują solidną bazę rozwoju swoich kompetencji.

Podczas treningów stwarza przyjazną atmosferę, ma bardzo dobry kontakt z grupą, przez co uczestnicy łatwo wchodzą w interakcję i angażują się w pracę.


Jest propagatorką:

  • ewolucyjnego rozwoju organizacji w duchu zieleni i turkusu

  • samozarządzających się zespołów

  • używania metod zwinnych

  • czy kierunku Motywacji 3.0


Jest przeciwna metodom związanym z motywowaniem zewnętrznym typu:

  • kije i marchewki

  • kary i nagrody

  • czy systemy ocen okresowych 

Przeczytaj więcej w artykule: Systemy ocen okresowych, czyli co z tą żabą?

KONTAKT
04-602 Warszawa,
Sejmikowa 4

Tel. 22/ 815 90 50
anna.podgorska@homocreatore.pl

Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Fundacja Wszechnicy Budowlanej Poland & Emirates Grupa Solberg edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST ItDesk communication corner group Kancelaria rbr 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Pomagamy rozwijać Twoją firmę i pracowników, by zwiększać wartość i skuteczność działań.