Witalni.pl - terminarz szkoleń

Anna Podgórska

edukacja i rozwój osobisty, szkolenia interpersonalne, zarządzanie, zasoby ludzkie

WYKSZTAŁCENIE

Założycielka i szefowa  od 2000 r. Centrum Doradztwa i Szkoleń HOMO CREATORE – znanej i polecanej na rynku szkoleniowym marki.

Wraz z zespołem zbudowała autorską ofertę programową, która jest synonimem zaangażowania, profesjonalizmu i wysokiej jakości merytorycznej.

Menedżer i trener z wieloletnią praktyką w biznesie, administracji i szkoleniach, była wykładowcą na studiach podyplomowych Executive MBA ALK.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


Certyfikowany doradca uznanych metod badania potencjału ludzi i zespołów:

KLIENCI

Przez ponad 18 lat współtworzenia rynku szkoleniowego w Polsce jej klientami były tysiące osób jak i setki firm i organizacji - zarówno największych korporacji polskich i międzynarodowych, banków, ministerstw, jak i samorządów, firm średnich, czy małych.


Specjalizuje się w prowadzeniu projektów doradczo-szkoleniowych uwzględniających badania potencjału uczestników a związanych z motywacją i zarządzaniem zespołem, skutecznością osobistą oraz zaawansowaną komunikacją - zobacz szczegóły:


OPIS TRENERA

Trener i specjalista w zakresie motywowania i zarządzania zespołem z ogromnym doświadczeniem menedżerskim. Jako szef Centrum Homo Creatore, cenionej firmy szkoleniowej, zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych metod i narzędzi w organizacji, by zrealizować cele firmy w powiązaniu z zaangażowaniem, satysfakcję i rozwojem pracujących ludzi.

Posiada ogromne doświadczenie oraz erudycyjną wiedzę, potrafiąc przekazać je w sposób łatwy i zrozumiały dla wszystkich.

Na szkoleniach umiejętnie i z humorem wiąże wiedzę teoretyczną z przykładami z życia zawodowego i prywatnego uczestników.

Metody, narzędzia i techniki, których uczy, oparte są na najnowszej literaturze i sprawdzonych badaniach, mają odniesienia do wielu źródeł, przez co uczestnicy szkoleń otrzymują solidną bazę rozwoju swoich kompetencji.

Podczas treningów stwarza przyjazną atmosferę, ma bardzo dobry kontakt z grupą, przez co uczestnicy łatwo wchodzą w interakcję i angażują się w pracę.


Jest propagatorką:

  • ewolucyjnego rozwoju organizacji w duchu zieleni i turkusu

  • samozarządzających się zespołów

  • używania metod zwinnych

  • czy kierunku Motywacji 3.0


Jest przeciwna metodom związanym z motywowaniem zewnętrznym typu:

  • kije i marchewki

  • kary i nagrody

  • czy systemy ocen okresowych 

Przeczytaj więcej w artykule: Systemy ocen okresowych, czyli co z tą żabą?

KONTAKT
04-602 Warszawa,
Sejmikowa 4

Tel. 22/ 815 90 50
anna.podgorska@homocreatore.pl

Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr communication corner group ItDesk Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
4Grow - Jesteś na dobrej drodze - możesz nauczyć się wszystkiego!