Witalni.pl - terminarz szkoleń

Marta Dyda

edukacja i rozwój osobisty, marketing i sprzedaż, szkolenia interpersonalne

WYKSZTAŁCENIE
Absolwentka kierunku reklama i PR (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu), studiów z obszaru Organizacji i Kierownictwa (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), Akademii Trenera (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu) i Szkoły Coachów Biznesu (Akademia SET). Dzięki  wiedzy, którą posiada i bogatemu doświadczeniu praktycznemu  potrafi lepiej zrozumieć mechanizmy zachodzące w biznesie i relacjach międzyludzkich, skupiając się na rozwoju umiejętności i kształtowaniu ich  postaw. Od początku pracy w branży poszerza swoją wiedzę na temat rozwiązań stosowanych w procesach szkoleniowych z wielką pasją do nowoczesnych technologii wykorzystywanych w szkoleniach,  została trenerem szkoleń on-line.


KLIENCI
Nawiązywała pierwsze kontakty i budowała relacje sprzedażowe z takimi firmami jak: Soprema Polska , Euro 2012, PKP Intercity, Winkhaus Polska, Daunpol , Tienda , Synthos Group, Siódemka, Boehringer Ingelheim, Energa, TCL Operations Polska, Hotel Cubus, Hotel Radison, Poczta Polska, Axa Direct i inne.

Współpraca i realizacja projektów szkoleniowych m.in dla Go Work/Grupa Managerska/Towarzystwo Rozwoju Rodziny/ Northman/ Silit/ PGBHG/ Bellinda/ MMC Szkolenia/ Fundacja Mentis/ Europejska Grupa Doradcza/ Soul/ Forest Consulting Center/ Vidi Centrum Rozwoju Kadr/ Inne

UWAGI
Trener, konsultant, praktyk sprzedaży, manager projektów, trener szkoleń on-line.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych organizacjach, gdzie była osobą odpowiedzialną za działania sprzedażowe, wspierała  procesy rozwojowe, planowała i organizowała prace zespołu. Definiowała zakres przedsięwzięcia i obszar do realizacji, wyznaczała zadania prowadzące do osiągnięcia wyznaczonego celu, określała obowiązujące terminy, zarządzała budżetem, tworzyła strukturę i standardy pracy w zespole. Z sukcesem wprowadzała projekty w życie, zarządzała ryzykiem, przygotowywała kompleksowo od strony merytorycznej i marketingowej (pomysł, koncepcja i realizacja) przedsięwzięcia eventowe  i biznesowe m.in Kongres Sprzedaż, Kongres Kadry, Forum Managerów HR. Największe konferencje poświęcone branży szkoleniowej, rozwojowej i sprzedażowej w Polsce. 
Posiada szeroką wiedzę na temat rynku produktów i usług szkoleniowych, znajomość aktualnych raportów i trendów w obszarze szkoleń biznesowych, e-learningu i projektów rozwojowych.


Ilość godzin przeprowadzonych zajęć udokumentowanych umowami o dzieło, zlecenie, rachunkami: Techniki sprzedaży, Profesjonalna obsługa trudnego klienta, Event Manager- organizator imprez, Trening profesjonalnej sprzedaży, Trening profesjonalnej sprzedaży z elementami negocjacji, Profesjonalna obsługa klienta w sprzedaży detalicznej, Przywództwo. Zarządzanie zespołem, Self-coaching, Filary efektywności osobistej, Rozwój osobisty.


Razem przeprowadzonych godzin zajęć – 1000h

Chętnie podejmuje się nowych wyzwań, zaskakuje wszechstronnością i elastycznością podczas realizacji zajęć dopasowując się zawsze do profilu grupy i ich doświadczenia zawodowego, jak i ich poziomu wiedzy i umiejętności. Wszystkie spotkania są przeprowadzane w przyjemnej atmosferze, co sprzyja osiąganiu jeszcze lepszych efektów wśród uczestników.


Prywatnie, dla wewnętrznej równowagi lubi spontaniczne podróże i wyprawy. Kocha góry dzięki którym można się porządnie zmęczyć przy okazji ćwicząc wewnętrzną motywacje i wytrwałość w dążeniu do celu, kierując się zasadą mierz wysoko stamtąd jest najlepszy widok.


Referencje na życzenie.

Zapraszam do współpracy:
tel.694 884 647
e-mail.kontakt@martadyda.pl

KONTAKT
cała Polska,


Tel. 694 884 647
kontakt@martadyda.pl

Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki 4Grow ATL Urząd Dozoru Technicznego TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted progress UDT theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Berndson Bioszkolenia Human Skills Promako Questus Marketingonline IKJM McHayes&Steward Group Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja