Witalni.pl - terminarz szkoleń

Maria Wilczyńska

edukacja i rozwój osobisty, szkolenia branżowe, szkolenia interpersonalne, zarządzanie, zasoby ludzkie

WYKSZTAŁCENIE

Absolwentka akredytowanego przez ICF programu The Art and Science of Coaching organizowanego przez jedną z czołowych na świecie szkół coachingu - Erickson College International. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w renomowanych instytucjach, m. in. Coaching Team Thinking and Team Innovation (Coaching Zespołowy); Making the Difference: Understanding How Group and Organisations Work.

Wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii zdobywała na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie na kierunku Elektronika i Telekomunikacja - studia magisterskie oraz na kierunku Informatyka – studia doktoranckie. Wiedzę tę pogłębiała doświadczeniem jako programista, kierownik projektów IT oraz menedżer w firmach z branży informatycznej.

KLIENCI

Od 15 lat praktycznie zaangażowana w wymagającym środowisku biznesowym: doświadczenie menedżerskie zdobywała jako kierownik projektów IT w polskich i międzynarodowych korporacjach informatycznych. Aktualnie związana z firmą Cisco - Advance Services jako Project Manager.

Od 6 lat prowadzi własną firmę usługową, realizując projekty doradcze dla klientów biznesowych. Prowadzi indywidualne i grupowe procesy coachingowe i mentorskie z kadrą kierowniczą i zarządzającą. Wspiera sztaby kryzysowe i zespoły zarządzające w firmach w sytuacjach trudnych.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w biznesie oraz w zarządzaniu projektami, osiągniętym sukcesom i ugruntowanej wiedzy jest naturalnym partnerem dla właścicieli i osób zarządzających firmą. Potrafi dzielić się swym doświadczeniem w taki sposób, żeby przyczynić się do rozwoju innych osób.

UWAGI

Erickson Professional Coach, Coach i Partner Zarządzający w firmie Business Coaching oraz Corporate Coaches.


Specjalizuje się w coachingu biznesowym. Realizuje indywidualne procesy coachingowe z osobami odpowiedzialnymi za rozwój działu, firmy czy przedsiębiorstwa. Z pasją towarzyszy klientom w osiąganiu upragnionych rezultatów, pracując z nimi nad wykreowaniem przejrzystej, wartościowej wizji i wynikających z niej celów, a następnie nad stworzeniem skutecznej strategii ich osiągnięcia. Prowadzi również coaching zespołowy – wspiera zespoły zarządzające w kreowaniu i wdrażaniu strategii personalnych i biznesowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w biznesie oraz w zarządzaniu projektami, osiągniętym sukcesom i ugruntowanej wiedzy jest konstruktywnym partnerem dla wyższej kadry kierowniczej i zarządzającej.

KONTAKT
30-644 Kraków,
Puszkarska 9

Tel. 609218188
maja.wilczynska@businesscoaching.pl

Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki 4Grow ATL Urząd Dozoru Technicznego TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted progress UDT theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Berndson Bioszkolenia Human Skills Promako Questus Marketingonline IKJM McHayes&Steward Group Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab