Good Man - Szkolenia

Safe Driving I Stopień, 7h z szarpakiem

Kategoria
logistyka i motoryzacja
    Typ
otwartezamknięteEFS
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA
Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy, to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się, na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach.

GRUPA DOCELOWA
Osoby pełnoletnie, posiadające prawo jazdy kategorii B.

CERTYFIKATY
Škoda Auto Szkoła, jako element projektu Škoda Auto Safety, posiada certyfikat Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej (SUS 2.0), wydany przez DekraCertification . 

Trenerzy Škoda Auto Szkoła są posiadają certyfikaty:
- ADAC Fahrsicherheitszentrum Berlin-Brandenburg, uprawniający do prowadzenia szkoleń na torach bezpiecznej jazdy w całej Europie;
- EcoDriving Center Oy, fiński certyfikat z zakresu ekonomicznej i ekologicznej jazdy;
- ECOWILL, europejski certyfikat z zakresu ekonomicznej i ekologicznej jazdy;
- Stockholms Trafiksäkerhetscenter Gillinge, szwedzki certyfikat dotyczący modelu szkoleń, z oceny ryzyka przez kierowców.
METODOLOGIA
Nadrzędnym celem szkolenia jest nabycie i rozwój kompetencji związanych z bezpiecznym użytkowaniem samochodów służbowych. Uczestnicy szkolenia przygotowują się do prawidłowej eksploatacji pojazdów firmowych, z uwzględnieniem radzenia sobie w trudnych warunkach drogowych. 

Przekazywana wiedza, dotyczyć będzie rodzajów zagrożeń, przeciwdziałania im oraz modelowych sposobów radzenia sobie z nimi. Jednocześnie szkolenie skoncentrowane jest na wyposażenie uczestników w konkretne umiejętności oraz na praktycznym treningu kompetencji, w oparciu o przekazywaną wiedzę, demonstracje, czy pokazy manewrów wykonywanych przez profesjonalistów. 

Udział w zajęciach Safe Driving I Stopnia, pozwala uzmysłowić sobie, jak na bezpieczeństwo na drodze wpływają wykonywane przez kierowców odruchowe, czy typowe manewry. Program szkolenia pozwala rozwijać kompetencje przydatne w pracy zawodowej, ale też łatwe do zaadaptowania w życiu prywatnym. Przez osiągnięcie zaplanowanych efektów uczenia się, uczestnicy będą mogli świadomie zwiększyć swoje bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
INFORMACJE DODATKOWE
Szkolenia praktyczne odbywają się na jednym z najnowocześniejszych w Europie torów doskonalenia techniki jazdy - ŠKODA Autodrom Poznań. Ośrodek wyposażony jest w nowoczesny szarpak, który wprowadza auta w poślizg nadsterowny, a także w system kurtyn wodnych rozlokowanych na różnych modułach, które włączając się na stałe lub z zaskoczenia, symulują przeszkody. 

Ćwiczenia praktyczne realizowane są na naszych samochodach, są to najnowsze auta marki Škoda. Do wyboru są auta ze skrzynią manualną oraz automatyczną DSG, auta z napędem na jedną oś oraz 4x4. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość wypróbowania kilku, różnych aut, w zależności od preferencji.

Zadaj pytanie o to szkolenie >>Evago Skills Eurofinance Training Imperium Szkoleniowe Rodoszczecin.pl Stowarzyszenie AUTOKLUB POZNAŃSKI Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Sentio Vando Sp. zo.o. Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Sprawdź kalendarz szkoleń 2019