SPRAWDŹ PROFESJONALNE SZKOLENIA DLA PRODUKCJI

Trudne rozmowy z pracownikami- negocjacje i mediacje

Kategoria
zarządzanie
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA
Zgłoś dwie osoby lub więcej do 31.01 i otrzymaj 30% rabatu. • Nauczysz się, jak prowadzić trudne rozmowy z pracownikami, którzy nie zgadzają się na realizację postawionych przed nimi celów/zadań lub manifestują swoje obiekcje odnośnie współpracy z Tobą.

 • Nauczysz się również prowadzenia rozmów dyscyplinujących i budowania z pracownikami planów naprawczych, gdy obserwujesz, że ktoś nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań – nie realizuje zadań.

 • Dowiesz się, jak postępować w sytuacji nadmiernych, oczywiście w Twojej ocenie, roszczeń podwładnych odnośnie wysokości wynagrodzenia czy potencjalnego awansu.

 • Pracownik grozi Ci odejściem z pracy? Zyskasz wiedzę, jak przygotować się do negocjacji z pracownikiem i czego od niego wymagać podczas tego typu rozmów.

 • Podpowiemy również, co robić i jak zachować się, kiedy pracownik informuje Cię o swojej trudnej sytuacji zdrowotnej bądź rodzinnej. Zarządzasz ludźmi, więc i takie rozmowy wcześniej czy później staną się Twoim udziałem.

 • W Twoim Zespole jest konflikt pomiędzy pracownikami? I każdy udaje, że tego nie widzi, a jednocześnie wszyscy oczekują od Ciebie zdecydowanej interwencji? Nauczysz się mediować w tego typu bardzo częstych sytuacjach.

 • Masz w zespole osobę, która stanowi dla Ciebie źródło problemów, podważa Twoje decyzje lub powoduje konflikty? Na szkoleniu dowiesz się, jak mądrze prowadzić taką osobę i/lub odbudować z nią relacje.

 • Szkolenie wyposaży Cię w wiedzę i pozwoli trenować umiejętności z zakresu negocjacji i mediacji w pracy.GRUPA DOCELOWA
Szkolenie dedykowane jest wszystkim menedżerom, ponieważ na każdym szczeblu zarządzania tzw. trudne rozmowy są codziennym doświadczeniem, a zmienia się jedynie ich skala. Szkolenie skoncentrowane jest na rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z żądaniami i obiekcjami pracowników, nierealizowaniem przez nich celów czy konfliktami pomiędzy pracownikami w ramach jednego zespołu.

CERTYFIKATY
Każdy Uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.
METODOLOGIA

Szkolenie opracowane zostało na bazie wyników badań z obszaru psychologii wpływu społecznego,  psychologii negocjacji oraz mediacji oraz psychologii komunikacji. Wiedza i umiejętności pozyskane na szkoleniu mogą znacząco wpłynąć na przyspieszenie rozwoju kariery zawodowej menedżera, ponieważ zarządzanie ludźmi to przede wszystkim wywieranie na nich wpływu – pośrednio i bezpośrednio. Reputacja autorytetu czy znakomitego specjalisty, z którym dobrze się współpracuje jest bezcenną reputacją. Warto o nią świadomie powalczyć.

Szkolenie poprzedzone jest pełnowymiarową i indywidualną diagnozą Twoich potrzeb i oczekiwań. Psycholog/trener będzie wiedział, jak poprowadzić szkolenie, byś nauczył oraz dowiedział się jak najwięcej, a jednocześnie rozwiązał swoje problemy.

Szkolenie wyposażone jest w program wdrażania pozyskanej podczas szkolenia wiedzy oraz umiejętności. Kluczowe jest przełamanie dotychczasowych schematów funkcjonowania w pracy i wypróbowanie zdobytych kompetencji w codziennej praktyce zawodowej. Efektywnie pomagamy zrobić ten pierwszy i najtrudniejszy krok w kierunku pożądanej zmiany poprzez tzw. zadania domowe i indywidualne konsultacje z psychologiem biznesu.
INFORMACJE DODATKOWE

Szkolenie poprowadzi certyfikowany negocjator i mediator / psycholog biznesu.

Podczas szkoleń zapewniamy Uczestnikom znakomite materiały szkoleniowe – w tym książki lub audiobooki.


Cena: 2190 zł netto + VAT / za osobę

Czas trwania: 2 dni=14h

Data: 14-15.03.2019r.

Miejsce:  Stadion Wrocław, ul. Śląska 1, Wrocław

Kontakt:  biuro@abakano.pl , 71 307 2179

Co zawarte jest w szkoleniu:

 • Przeprowadzenie indywidualnej diagnozy Twoich potrzeb i oczekiwań szkoleniowych oraz poziomu kompetencji.

 • Przeprowadzenie 14 pełnych godzin szkolenia z psychologiem biznesu i innymi ekspertami.

 • Pakiet materiałów szkoleniowych.

 • Przerwa kawowa.

 • Obiad.

 • Indywidualna konsultacja z psychologiem biznesu po szkoleniu, będąca Twoim wsparciem we wdrożeniu pozyskanej wiedzy i umiejętności.

 • Sala szkoleniowa oraz parking.

Formularz zgłoszenia na szkolenie znajdziesz na naszej stronie internetowej
https://www.abakano.pl/oferta/szkolenia-otwarte/trudne-rozmowy-z-pracownikami-negocjacje-i-mediacje

Zadaj pytanie o to szkolenie >>Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD AGILE Fundacja Wszechnicy Budowlanej Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Centrum Szkoleniowe Lektor Poland & Emirates Grupa Solberg edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST ItDesk communication corner group Kancelaria rbr 4Grow Circinus BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Pomagamy rozwijać Twoją firmę i pracowników, by zwiększać wartość i skuteczność działań.