JGT Training - Specjalistyczne Szkolenia Otwarte

Trudne rozmowy z pracownikami- negocjacje i mediacje

Kategoria
zarządzanie
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA
Zgłoś dwie osoby lub więcej do 31.01 i otrzymaj 30% rabatu. • Nauczysz się, jak prowadzić trudne rozmowy z pracownikami, którzy nie zgadzają się na realizację postawionych przed nimi celów/zadań lub manifestują swoje obiekcje odnośnie współpracy z Tobą.

 • Nauczysz się również prowadzenia rozmów dyscyplinujących i budowania z pracownikami planów naprawczych, gdy obserwujesz, że ktoś nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań – nie realizuje zadań.

 • Dowiesz się, jak postępować w sytuacji nadmiernych, oczywiście w Twojej ocenie, roszczeń podwładnych odnośnie wysokości wynagrodzenia czy potencjalnego awansu.

 • Pracownik grozi Ci odejściem z pracy? Zyskasz wiedzę, jak przygotować się do negocjacji z pracownikiem i czego od niego wymagać podczas tego typu rozmów.

 • Podpowiemy również, co robić i jak zachować się, kiedy pracownik informuje Cię o swojej trudnej sytuacji zdrowotnej bądź rodzinnej. Zarządzasz ludźmi, więc i takie rozmowy wcześniej czy później staną się Twoim udziałem.

 • W Twoim Zespole jest konflikt pomiędzy pracownikami? I każdy udaje, że tego nie widzi, a jednocześnie wszyscy oczekują od Ciebie zdecydowanej interwencji? Nauczysz się mediować w tego typu bardzo częstych sytuacjach.

 • Masz w zespole osobę, która stanowi dla Ciebie źródło problemów, podważa Twoje decyzje lub powoduje konflikty? Na szkoleniu dowiesz się, jak mądrze prowadzić taką osobę i/lub odbudować z nią relacje.

 • Szkolenie wyposaży Cię w wiedzę i pozwoli trenować umiejętności z zakresu negocjacji i mediacji w pracy.GRUPA DOCELOWA
Szkolenie dedykowane jest wszystkim menedżerom, ponieważ na każdym szczeblu zarządzania tzw. trudne rozmowy są codziennym doświadczeniem, a zmienia się jedynie ich skala. Szkolenie skoncentrowane jest na rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z żądaniami i obiekcjami pracowników, nierealizowaniem przez nich celów czy konfliktami pomiędzy pracownikami w ramach jednego zespołu.

CERTYFIKATY
Każdy Uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.
METODOLOGIA

Szkolenie opracowane zostało na bazie wyników badań z obszaru psychologii wpływu społecznego,  psychologii negocjacji oraz mediacji oraz psychologii komunikacji. Wiedza i umiejętności pozyskane na szkoleniu mogą znacząco wpłynąć na przyspieszenie rozwoju kariery zawodowej menedżera, ponieważ zarządzanie ludźmi to przede wszystkim wywieranie na nich wpływu – pośrednio i bezpośrednio. Reputacja autorytetu czy znakomitego specjalisty, z którym dobrze się współpracuje jest bezcenną reputacją. Warto o nią świadomie powalczyć.

Szkolenie poprzedzone jest pełnowymiarową i indywidualną diagnozą Twoich potrzeb i oczekiwań. Psycholog/trener będzie wiedział, jak poprowadzić szkolenie, byś nauczył oraz dowiedział się jak najwięcej, a jednocześnie rozwiązał swoje problemy.

Szkolenie wyposażone jest w program wdrażania pozyskanej podczas szkolenia wiedzy oraz umiejętności. Kluczowe jest przełamanie dotychczasowych schematów funkcjonowania w pracy i wypróbowanie zdobytych kompetencji w codziennej praktyce zawodowej. Efektywnie pomagamy zrobić ten pierwszy i najtrudniejszy krok w kierunku pożądanej zmiany poprzez tzw. zadania domowe i indywidualne konsultacje z psychologiem biznesu.
INFORMACJE DODATKOWE

Szkolenie poprowadzi certyfikowany negocjator i mediator / psycholog biznesu.

Podczas szkoleń zapewniamy Uczestnikom znakomite materiały szkoleniowe – w tym książki lub audiobooki.


Cena: 2190 zł netto + VAT / za osobę

Czas trwania: 2 dni=14h

Data: 14-15.03.2019r.

Miejsce:  Stadion Wrocław, ul. Śląska 1, Wrocław

Kontakt:  biuro@abakano.pl , 71 307 2179

Co zawarte jest w szkoleniu:

 • Przeprowadzenie indywidualnej diagnozy Twoich potrzeb i oczekiwań szkoleniowych oraz poziomu kompetencji.

 • Przeprowadzenie 14 pełnych godzin szkolenia z psychologiem biznesu i innymi ekspertami.

 • Pakiet materiałów szkoleniowych.

 • Przerwa kawowa.

 • Obiad.

 • Indywidualna konsultacja z psychologiem biznesu po szkoleniu, będąca Twoim wsparciem we wdrożeniu pozyskanej wiedzy i umiejętności.

 • Sala szkoleniowa oraz parking.

Formularz zgłoszenia na szkolenie znajdziesz na naszej stronie internetowej
https://www.abakano.pl/oferta/szkolenia-otwarte/trudne-rozmowy-z-pracownikami-negocjacje-i-mediacje

Zadaj pytanie o to szkolenie >>Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft