SPRAWDŹ PROFESJONALNE SZKOLENIA DLA PRODUKCJI

Budowanie wizerunku menedżera

Kategoria
zarządzanie
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA
Zgłoś dwie osoby lub więcej do 31.01 i otrzymaj 30% rabatu. • Zrozumiesz mechanizmy wpływu społecznego, których efektywne wykorzystywanie sprawia, że niektórzy menedżerowie nazywani są przywódcami, a czasami nawet charyzmatycznymi przywódcami.

 • Dowiesz się, jakie zachowania i sytuacje budują wizerunek menedżeraco obserwują Twoi pracownicy, Twoi przełożeni i Twoi klienci. Warto wiedzieć, na co ludzie zwracają uwagę i mieć na to wpływ.

 • Nauczysz się dopasowywać swoją komunikację i zachowanie do wymagań otoczenia. Innymi słowy, jako mądry lider dasz swoim interesariuszom to, czego od Ciebie oczekują. Nie obawiaj się, że to manipulacja, która sprawi, że przestaniesz być sobą. Każdy człowiek ma wiele tożsamości i w zależności od tego, jaką rolę społeczną aktualnie pełni – tak modyfikuje swój sposób bycia.

 • Pokażemy Ci najlepsze światowe praktyki przywódców w zakresie zarządzania swoim wizerunkiem – przyjrzysz się bliżej i zrozumiesz, jak to robią politycy i CEO’s.

 • Odkryjesz swoje mocne strony, które Twoje środowisko zawodowe interpretuje pozytywnie oraz obszary wymagające rozwoju. To kluczowy krok ku pożądanym zmianom. Twój sposób wypowiadania się, Twój zasób słów, Twoje maile, Twoje spontaniczne odpowiedzi, Twoje miny, Twoja postawa, kiedy coś idzie niezgodnie z planem…. To właśnie Twój wizerunek.

 • Określisz swoją strategię wizerunkowąkierunek w jakim chcesz podążać, by osoby, z którymi współpracujesz myślały i mówiły o Tobie jak o autorytecie.


GRUPA DOCELOWA

Szkolenie dedykowane jest wszystkim menedżerom.CERTYFIKATY
Każdy Uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.
METODOLOGIA

Szkolenie opracowane zostało na bazie wyników badań z obszaru psychologii wpływu społecznego,  psychologii przywództwa oraz psychologii politycznej. Wiedza i umiejętności pozyskane na szkoleniu mogą znacząco wpłynąć na przyśpieszenie rozwoju kariery zawodowej menedżera, ponieważ zarządzanie ludźmi do przede wszystkim wywieranie na nich wpływu – pośrednio i bezpośrednio. Reputacja autorytetu czy znakomitego specjalisty, z którym dobrze się współpracuje jest bezcenną reputacją. Warto o nią świadomie powalczyć.

Szkolenie poprzedzone jest pełnowymiarową i indywidualną diagnozą Twoich potrzeb i oczekiwań. Psycholog/trener będzie wiedział, jak poprowadzić szkolenie, byś nauczył oraz dowiedział się jak najwięcej, a jednocześnie rozwiązał swoje problemy.

Szkolenie wyposażone jest w program wdrażania pozyskanej podczas szkolenia wiedzy oraz umiejętności. Kluczowe jest przełamanie dotychczasowych schematów funkcjonowania w pracy i wypróbowanie zdobytych kompetencji w codziennej praktyce zawodowej. Efektywnie pomagamy zrobić ten pierwszy i najtrudniejszy krok w kierunku pożądanej zmiany poprzez tzw. zadania domowe i indywidualne konsultacje z psychologiem biznesu.
INFORMACJE DODATKOWE

Szkolenie poprowadzi psycholog biznesu.

Podczas szkoleń zapewniamy Uczestnikom znakomite materiały szkoleniowe – w tym książki lub audiobooki.


Cena: 2190 zł netto + VAT / za osobę

Czas trwania: 2 dni=14h

Data: 27-28.02.2019r.

Miejsce:  Stadion Wrocław, ul. Śląska 1, Wrocław

Kontakt: Oliwia Matejko,  biuro@abakano.pl , 71 307 2179

Co zawarte jest w szkoleniu:

 • Przeprowadzenie indywidualnej diagnozy Twoich potrzeb i oczekiwań szkoleniowych oraz poziomu kompetencji.

 • Przeprowadzenie 14 pełnych godzin szkolenia z psychologiem biznesu i innymi ekspertami.

 • Pakiet materiałów szkoleniowych.

 • Przerwa kawowa.

 • Obiad.

 • Indywidualna konsultacja z psychologiem biznesu po szkoleniu, będąca Twoim wsparciem we wdrożeniu pozyskanej wiedzy i umiejętności.

 • Sala szkoleniowa oraz parking.

Formularz zgłoszenia na szkolenie znajdziesz na naszej stronie internetowej
https://www.abakano.pl/oferta/szkolenia-otwarte/budowanie-wizerunku-menedzera
Zadaj pytanie o to szkolenie >>Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD AGILE Fundacja Wszechnicy Budowlanej Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Centrum Szkoleniowe Lektor Poland & Emirates Grupa Solberg edu concept Cargo School Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST ItDesk communication corner group Kancelaria rbr 4Grow Circinus BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Pomagamy rozwijać Twoją firmę i pracowników, by zwiększać wartość i skuteczność działań.