VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Sprawdź kalendarz szkoleń 2019

CERTYFIKOWANY KURS KADRY I PŁACE OD PODSTAW (kod zawodu 242310,242307) kurs kadrowo płacowy, kurs kadr i płac

Kategoria
zasoby ludzkie
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA


PRAKTYCZNIE i OD PODSTAW przygotuj się do pracy
W OBSZARZE KADR I PŁAC!
Uzyskaj CERTYFIKAT Z KODAMI ZAWODU
według kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS 
oraz ZAŚWIADCZENIE MEN!

Kierują działami kadrowo-płacowymi polskich firmW PRAKTYCE POZNAJ KADRY I PŁACE 

 • Na kursie odbędziesz 48h zajęć stacjonarnych, 8 h e-learningu i30 DNI opieki poszkoleniowej (w formie e-mailowej). Poznasz teorię i praktykę, dzięki czemu FAKTYCZNIE PRZYGOTUJESZ SIĘ DO PROWADZENIA KADR I ROZLICZANIA PŁAC w firmach i instytucjach. 
 • Zajęcia są prowadzone OD PODSTAWa 70% STANOWI PRAKTYKA. Każde zagadnienie jest poprzedzone teoretycznym wprowadzeniem. Następnie liczysz zadania, wypełniasz druki  i analizujesz case study (wszystkie oparte o AUTENTYCZNE PRZYKŁADY i dokumenty).
 • Kurs da Ci REALNE KORZYŚCI, ponieważ zyskasz na nim umiejętności faktycznie wykorzystywane w codziennej pracy. Chcemy, abyś ukończył go z KONKRETNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI. Dlatego WSPIERAMY Twoją naukę w formie e-learningu (po zajęciach otrzymujesz dodatkowe ćwiczenia i materiały do powtórzenia) i odpowiadamy na Twoje pytania.
 • Na zajęciach zdobędziesz aktualną wiedzę CENIONĄ PRZEZ PRACODAWCÓW (wszystkie moduły uwzględniająNAJNOWSZE ZMIANY).
 • W Tax Consilium otrzymasz KOMPLEKSOWE MATERIAŁY (zbiory przepisów, ćwiczenia, przykłady rozliczeń, PITy, pełną dokumentację personalną i inne, które faktycznie WYKORZYSTASZ W SWOJEJ PRACY).
 • Wybierając ten kurs, stawiasz na SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ. Posiadamy certyfikat ISO 29990:2010 oraz AKREDYTACJĘ Kuratorium Oświaty

POZNAJ ZAKRES MERYTORYCZNY KURSU


Moduł I Praktyczne naliczanie wynagrodzeń
Moduł II Urlopy wypoczynkowe - przepisy i stosowane zasady naliczania
Moduł III Wynagrodzenia za czas zwolnień z pracy. Praktyka rozliczania umów cywilno-prawnych
Moduł IV Wynagrodzenia za czas choroby i zasiłki w praktyce - przepisy, zasady, uprawnienia
Moduł V Wynagrodzenia za część miesiąca. Prowadzenie rozliczeń podatkowych
Moduł VI Przepisy prawa pracy - obowiązki, uprawnienia, stosowane zasady i dobre praktyki W  2017 r. według autentycznych ocen Uczestników
Certyfikowany Kurs Kadry i Płace od podstaw
został oceniony na: 5,67 /6 

GRUPA DOCELOWA

DLA KOGO JEST TEN KURS?

TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE:

 • jeśli nie miałeś styczności z zagadnieniami dotyczącymi wynagrodzeń i prawa pracy 
 • KURS PROWADZONY JEST OD PODSTAW
 • chcesz rozpocząć pracę w działach personalnych, kadrowo-płacowych, HR, biurach rachunkowych, outsourcingu
 • prowadzisz swoją firmę i chciałbyś samodzielnie rozliczać swoich pracowników
 • chcesz zdobyć nowy zawód i realnie podnieść swoje szanse na rynku pracy
 • posiadasz co najmniej średnie wykształcenie

CERTYFIKATY

JAK ZDOBĘDZIESZ CERTYFIKAT?
Kurs w Tax Consilium praktycznie przygotuje Cię do pracy w zawodzie SPECJALISTY DS. KADR 
oraz SPECJALISTY DS. WYNAGRODZEŃ.

Na zakończenie otrzymasz ZAŚWIADCZENIE MEN zgodne z Rozporządzeniem MEN  

ws. kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.Na ostatnich warsztatach kadrowo-płacowych możesz również podejść do EGZAMINU zdawanego przed Komisją Egzaminacyjną Tax Consilium. Egzamin jest bezpłatny, nieobowiązkowy i ma formę pisemną. Trwa 1 godzinę i składa się z zadań (analogiczne przykłady są omawiane na zajęciach, więc gdy będziesz w nich uczestniczył, na pewno sobie z nim poradzisz).  Aby dostać zaliczenie, powinieneś uzyskać min. 50% punktów możliwych do zdobycia. Zdanie go jest równoznaczne z uzyskaniem CERTYFIKATU SPECJALISTY DS. WYNAGRODZEŃ oraz SPECJALISTY DS. KADR z kodami zawodu 242307, 242310 według kwalifikacji zawodów i specjalności MPiPS. Certyfikat jest potwierdzeniem nabycia umiejętności zawodowych w ramach zawodów i specjalności, które występują na rynku pracy i które zostały nabyte w toku nauki. Jest również potwierdzeniem posiadania rzeczywistej wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Każdy certyfikat Tax Consilium oznaczony jest hologramem potwierdzającym autentyczność dokumentu.


Do egzaminu możesz podejść bezpłatnie dwa razy. Oczywiście, możesz również z niego zrezygnować, jednak zachęcamy Cię, abyś sprawdził swoją wiedzę. Egzamin jest podsumowaniem tego, co naprawdę powinieneś znać i potrafić, pracując w obszarze kadr i płac.

METODOLOGIAJAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA?
  

1. POZNAJ PRAWO PRACY I ZASADY ROZLICZANIA WYNAGRODZEŃ
Zajęcia w 70% składają się z praktyki. Najpierw trener-praktyk OD PODSTAW będzie przedstawiał i tłumaczył regulacje prawne, przepisy, zasady oraz wzorcowe rozliczenia. Następnie będziesz samodzielnie wykonywał zadania i ćwiczenia, wypełniał dokumenty oraz analizował autentyczne przykłady kadrowo-płacowe. Trener będzie nadzorował Twoją pracę
- będzie podchodził, sprawdzał, wyjaśniał i odpowiadał na pytania.

 
2. UCZ SIĘ OD SPECJALISTÓW-PRAKTYKÓW
Co ważne, wszystkie zajęcia poprowadzą dla Ciebie praktycy, którzy nie tylko praktycznie przygotują Cię do pracy, ale udzielą też wskazówek, porad, pokażą standardy i dobre praktyki.

 
3. NAWIĄŻ BIZNESOWE KONTAKTY
Zajęcia odbywają się w świetnej, bezstresowej atmosferze. Trenerzy Tax Consilium zawsze cierpliwie tłumaczą każde zagadnienie i pomagają, jeśli coś wymaga powtórzenia czy dodatkowych wyjaśnień. W Tax Consilium stawiamy też na budowanie społeczności. Na zajęciach poznasz praktyków kadr i płac, skorzystasz z możliwości networkingowych i nawiążesz ZAWODOWE KONTAKTY.


 

CZEGO BĘDZIESZ SIĘ UCZYĆ NA ZAJĘCIACH?

-  Pod okiem trenera-praktyka będziesz prowadził PEŁNE ROZRACHUNKz pracownikami.
- Na zajęciach sporządzisz różne warianty list płac z tytułu zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i umowę cywilno-prawną
- Rozliczysz składniki płacowe, zasiłki, przerwy w pracy, urlopy wypoczynkowe i wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych
- Poprowadzisz symulacje rozliczeń z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
- Sporządzisz deklaracje podatkowe PIT, deklaracje ZUS, wypełnisz druki oraz dokumenty personalne
- Zapoznasz się z najnowszymi przepisami prawa pracy. Poznasz obowiązki, uprawnienia, stosowane zasady i dobre praktyki
- Nauczysz się, jak konstruować umowy oraz prowadzić akta osobowe
…i wiele, wiele więcej!

 

JAK BĘDZIEMY WSPIERAĆ TWOJĄ NAUKĘ?

 W Tax Consilium zyskasz kompleksową edukację. W trakcie całego kursu otoczymy Cię specjalną OPIEKĄ DORADCY,  z którym będziesz w stałym kontakcie. 
Po każdym z modułów otrzymasz podsumowanie zajęć, dodatkowe materiały w formie E-LEARNINGU (m.in. webinar dot. Sztuczek i trików w MS Excel, które powinieneś znać) oraz zadania do przećwiczenia w domu. E-learning powinien zająć Ci ok. 8 h. 

Dodatkowo nie stracisz żadnych zajęć – jeśli będziesz potrzebował pomocy, pomożemy Ci nadrobić zaległości i zapewnimy  BEZPŁATNĄ MOŻLIWOŚĆ ODRABIANIA ZAJĘĆ na warunkach określonych w naszym Regulaminie (nie dopuszczamy możliwości odrabiania zajęć komputerowych).

Po Kursie otoczymy Cię przez 30 DNI e-mailiową OPIEKĄ POSZKOLENIOWĄW tym czasie nasi Trenerzy będą do Twojej dyspozycji. Jeśli będziesz miał pytania związane z programem Kursu, pomożemy Ci je rozwiązać.

Pracujemy z uśmiechem i uczymy z uśmiechem. Dbamy o dobrą, PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ i naprawdę zależy nam na Twojej satysfakcji. Dlatego nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Z chęcią opowiadamy na Twoje pytania, zawsze prosimy Cię też o feedback dot. zajęć.
Po Kursie przydzielimy Ci również SPECJALNE ZNIŻKI i rabaty na udział w kolejnych Kursach: otrzymasz 200 zł zniżki na Certyfikowany Kurs Kadry i Płace dla zaawansowanych (kod zawodu 242310, 242307)  oraz 5% na drugi i 10% rabatu na trzeci (i każdy kolejny) Kurs w Tax Consilium.

INFORMACJE DODATKOWE
 ZYSKAJ UZNANIE NA RYNKU PRACY

W naszych szkoleniach brali udział pracownicy znanych firm prywatnych i instytucji publicznych, m.in. Lufthansa Global Business Services Sp. z o.o., Narodowe Centrum Nauki, IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o., Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, PZU Życie S.A., Uniwersytet Jagielloński, Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie i wielu innych. Otrzymaliśmy liczne referencje i rekomendacje (sprawdź na: www.taxconsilium.com).    


 • Jesteśmy praktykami biznesu. Uczymy nowoczesnej, biznesowej rachunkowości, kadr i płac oraz podatków.
 • Nasz System Zarządzania spełnia wymagania normy ISO 29990:2010 dla dostawców usług szkoleniowych potwierdzony certyfikatem ECJIP
 • Nasze kursy posiadają Akredytację Kuratorium Oświaty
 • Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego wpisaną do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Krakowa EK-05. 4430.13.122.2.2013
 • Jesteśmy w gronie 1% firm działających na rynku polskim, które otrzymały Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 
  za 2014, 2015, 2016 i 2017 r. wydawany przez Bisnode Polska
 • Jesteśmy członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego
 • Jesteśmy partnerem merytorycznym w zakresie rachunkowości oraz kadr i płac czasopisma "Controlling
  i Rachunkowość Zarządcza"
 • Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów RP do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych 49290/2011
 • Widniejemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych WUP 2.12/00206/2013
 • Posiadamy Certyfikaty Rzetelnego Biura Rachunkowego
 • Zostaliśmy nominowani do Godła Liderów Firm Szkoleniowych w Polsce w 2015 r.
 • W 2016 r. byliśmy Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce
 • Otrzymaliśmy tytuł Firmy Przyjaznej Internautom
 • ...zobacz więcej na: https://www.taxconsilium.com/nagrody-i-wyroznienia/
Zadaj pytanie o to szkolenie >>


KONTAKT
Tax Consilium
Tel. 126237343
Zadaj pytanie o to szkolenie >>
TERMINARZ SZKOLENIA
aktualnie brak dostępnych terminów

INNE SZKOLENIA
Kurs OPTIMA Kadry i Płace od podstaw, kurs kadr i płac, programy księgowe PAKIET OPTIMA OD PODSTAW (2 Kursy), kursy optima, kurs optima SZKOLENIE: Wynik finansowy w praktyce - warsztaty dla średniozaawansowanych (kurs rachunkowości, kurs księgowości, rachunkowość, księgowość) CERTYFIKOWANY KURS RACHUNKOWOŚCI DLA ZAAWANSOWANYCH (Kod zawodu: 121101), rachunkowość, księgowość, kurs księgowości, zaawansowana rachunkowość, zaawansowana księgowość CERTYFIKOWANY KURS SPECJALISTA DS. PODATKOWYCH - CIT, PIT, VAT, PCC (kod zawodu 241105), podatki, prawo podatkowe, kurs podatkowy, szkolenie z podatków PAKIET SYMFONIA OD PODSTAW (2 Kursy), kursy symfonia, kurs symfonia PRAKTYCZNE WARSZTATY: Ordynacja podatkowa i podatek dochodowy od osób prawnych CIT CERTYFIKOWANY KURS RACHUNKOWOŚCI DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH (Kod zawodu: 241103), rachunkowość, księgowość, kurs księgowości, średniozaawansowana rachunkowość, średniozaawansowana księgowość Pakiet CERTYFIKOWANYCH Kursów GŁÓWNY KSIĘGOWY (Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych+ Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla zaawansowanych), kurs księgowości, pakiet kursów księgowych, zaawansowana księgowość, zaawansowana rachunkowość Pakiet CERTYFIKOWANYCH Kursów POCZĄTKUJĄCY KSIĘGOWY (Certyfikowany Kurs Prowadzenia KPiR+ Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw+ 3 Kursy obsługi programów), kurs księgowości, kurs KPIR, pakiet kursów księgowych
Zobacz wszystkie nasze szkolenia

Zadaj pytanie o to szkolenie >>

Evago Skills Eurofinance Training Stowarzyszenie AUTOKLUB POZNAŃSKI Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr communication corner group ItDesk Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
4Grow - Jesteś na dobrej drodze - możesz nauczyć się wszystkiego!