SPRAWDŹ PROFESJONALNE SZKOLENIA DLA PRODUKCJI

MindSpa - Innowacyjny trening emocji wg prof. Ohme

Kategoria
szkolenia interpersonalne
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA
ZARYS ZAGADNIEŃ

POZNAJ
Zwiększ INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ i lepiej wykorzystuj INTUICJĘ.
W pierwszej części MindSpa™ poznasz kluczowe mechanizmy swojej psychiki. Odkryjesz działanie neuroprocesów, które  stoją u podstaw komunikacji i podejmowania decyzji. Dowiesz się, jak czytać sygnały wysyłane przez innych, które normalnie marginalizujemy lub których nie jesteśmy świadomi.


WZMOCNIJ

Naucz się skutecznie SPALAĆ stres.
W drugiej części MindSpa™ odkryjesz, w jaki sposób redukować fizjologiczne napięcie, jakie generują wyzwania i sytuacje stresowe. Nauczysz się błyskawicznego resetu przed spotkaniem lub podjęciem ważnej decyzji. Będziesz umieć rozpoznać i usuwać „drzazgi” w swoim biurze i mieszkaniu. Dowiesz się, jak się skutecznie rewitalizować w trakcie i po pracy.


ZMIENIAJ
Pokonaj naturalny niepokój wywołany ZMIANĄ.
W trzeciej części MindSpa™ wyjdziesz ze strefy komfortu  wywołanego rutyną i powtarzalnością. Celem neurofitness, czyli gimnastyki  umysłu jest zwiększenie jego elastyczności. Pobudzisz części mózgu, które rzadko używasz. Przestaniesz obawiać się zmian, a dodatkowo nabierzesz zdrowego dystansu do siebie i do innych.


OBUDŹ
Naucz się INSPIROWAĆ i POBUDZAĆ do działania innych.
W czwartej części MindSpa™ otrzymasz przepis jak nowo zdobytą wiedzę przenieść na CODZIENNE życie zawodowe i prywatne. Jak zarazić nią pracowników, rodzinę i bliskich. Jak rewitalizować siebie i dzielić się siłą i energią z innymi.


GRUPA DOCELOWA
- osoby skłonne do ciężkiej pracy kosztem zaniedbywania siebie
- menadżerowie, którzy dążą do samopoznania i samorealizacji
- specjaliści, którzy chcą zachować na zawsze kreatywny umysł i zdolność do inspirowania innych
- wszyscy, którzy chcą otworzyć się na zmiany, jakie niesie cyfrowa transformacja
METODOLOGIA

INFORMACJE DODATKOWE

Eksperci:

Prof. Rafał Ohme

-Ekspert w dziedzinie emocji, infotainer. Światowy pionier w obszarze neuronauki konsumenckiej. Od 20 lat prowadzi badania i konsultacje na temat emocji w komunikacji i zarządzaniu.

-Profesor psychologii UMCS w Lublinie, honorowy profesor na uniwersytetach Stellenbosch  Kapsztadzie oraz Renmin w Pekinie. Stypendysta Fulbrighta, laureat nagród Prezydenta i Premiera RP, finalista konkursu EY - Przedsiębiorca Roku 2015.

-Założyciel dwóch firm: NEUROHM - prowadzi badania emocji dla działów HR, sprzedaży i marketingu; INEMO – jak korzystać z neurowiedzy w życiu zawodowym i prywatnym. Inspiruje menedżerów i liderów biznesu na całym świecie. Występował w 42 krajach na 5 kontynentach. Autor bestsellera popularno-naukowego Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu.


Więcej na 
www.langas.pl ------->
MindSpa - Innowacyjny trening emocji wg prof. Ohme

Zadaj pytanie o to szkolenie >>Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD AGILE Fundacja Wszechnicy Budowlanej Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Centrum Szkoleniowe Lektor Poland & Emirates Grupa Solberg edu concept Cargo School Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST ItDesk communication corner group Kancelaria rbr 4Grow Circinus BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Pomagamy rozwijać Twoją firmę i pracowników, by zwiększać wartość i skuteczność działań.