Centrum zapewnienia jakości kształcenia

MindSpa - Innowacyjny trening emocji wg prof. Ohme

Kategoria
szkolenia interpersonalne
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA
ZARYS ZAGADNIEŃ

POZNAJ
Zwiększ INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ i lepiej wykorzystuj INTUICJĘ.
W pierwszej części MindSpa™ poznasz kluczowe mechanizmy swojej psychiki. Odkryjesz działanie neuroprocesów, które  stoją u podstaw komunikacji i podejmowania decyzji. Dowiesz się, jak czytać sygnały wysyłane przez innych, które normalnie marginalizujemy lub których nie jesteśmy świadomi.


WZMOCNIJ

Naucz się skutecznie SPALAĆ stres.
W drugiej części MindSpa™ odkryjesz, w jaki sposób redukować fizjologiczne napięcie, jakie generują wyzwania i sytuacje stresowe. Nauczysz się błyskawicznego resetu przed spotkaniem lub podjęciem ważnej decyzji. Będziesz umieć rozpoznać i usuwać „drzazgi” w swoim biurze i mieszkaniu. Dowiesz się, jak się skutecznie rewitalizować w trakcie i po pracy.


ZMIENIAJ
Pokonaj naturalny niepokój wywołany ZMIANĄ.
W trzeciej części MindSpa™ wyjdziesz ze strefy komfortu  wywołanego rutyną i powtarzalnością. Celem neurofitness, czyli gimnastyki  umysłu jest zwiększenie jego elastyczności. Pobudzisz części mózgu, które rzadko używasz. Przestaniesz obawiać się zmian, a dodatkowo nabierzesz zdrowego dystansu do siebie i do innych.


OBUDŹ
Naucz się INSPIROWAĆ i POBUDZAĆ do działania innych.
W czwartej części MindSpa™ otrzymasz przepis jak nowo zdobytą wiedzę przenieść na CODZIENNE życie zawodowe i prywatne. Jak zarazić nią pracowników, rodzinę i bliskich. Jak rewitalizować siebie i dzielić się siłą i energią z innymi.


GRUPA DOCELOWA
- osoby skłonne do ciężkiej pracy kosztem zaniedbywania siebie
- menadżerowie, którzy dążą do samopoznania i samorealizacji
- specjaliści, którzy chcą zachować na zawsze kreatywny umysł i zdolność do inspirowania innych
- wszyscy, którzy chcą otworzyć się na zmiany, jakie niesie cyfrowa transformacja
METODOLOGIA

INFORMACJE DODATKOWE

Eksperci:

Prof. Rafał Ohme

-Ekspert w dziedzinie emocji, infotainer. Światowy pionier w obszarze neuronauki konsumenckiej. Od 20 lat prowadzi badania i konsultacje na temat emocji w komunikacji i zarządzaniu.

-Profesor psychologii UMCS w Lublinie, honorowy profesor na uniwersytetach Stellenbosch  Kapsztadzie oraz Renmin w Pekinie. Stypendysta Fulbrighta, laureat nagród Prezydenta i Premiera RP, finalista konkursu EY - Przedsiębiorca Roku 2015.

-Założyciel dwóch firm: NEUROHM - prowadzi badania emocji dla działów HR, sprzedaży i marketingu; INEMO – jak korzystać z neurowiedzy w życiu zawodowym i prywatnym. Inspiruje menedżerów i liderów biznesu na całym świecie. Występował w 42 krajach na 5 kontynentach. Autor bestsellera popularno-naukowego Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu.


Więcej na 
www.langas.pl ------->
MindSpa - Innowacyjny trening emocji wg prof. Ohme

Zadaj pytanie o to szkolenie >>Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Jakro 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft