JGT Training - Specjalistyczne Szkolenia Otwarte

PAKIET CERTYFIKOWANYCH KURSÓW: SAMODZIELNY KSIĘGOWY (rachunkowość, księgowość)

Kategoria
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA

PAKIET SAMODZIELNY KSIĘGOWY SKŁADA SIĘ Z 7 KURSÓW:


KUP PAKIET I ZYSKAJ:

104 h WARSZTATÓW praktycznego rozliczania
- 40 h zajęć KOMPUTEROWYCH
- 3 h indywidualnych KONSULTACJI
- 50 dni OPIEKI POSZKOLENIOWEJ
- Specjalny SYSTEM SPŁATY (6 miesięcy x 549 zł)POTWIERDŹ SWOJE PRZYGOTOWANIE DO PRACY W ZAWODZIE SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO 
UZYSKAJ 3 CERTYFIKATY Z KODAMI ZAWODU

- Księgowy kod zawodu 331301,
- Specjalista ds. wynagrodzeń kod zawodu 242310
oraz Specjalista ds. kadr kod zawodu 242307
według kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS 
To eksperci księgowi, doradcy podatkowi,kierownicy działów kadr i płac 
z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, biznesowym i zarządczym
POZNAJ ZAKRES MERYTORYCZNY KURSU

Sprawdź pełny program


 • CERTYFIKOWANY Kurs Rachunkowości od podstaw (kod zawodu 331301)
I Moduł: Podstawy rachunkowości z elementami etyki zawodowej - 8 h
II Moduł: Podatki w praktyce biznesowej, podatek PIT - 8 h
III Moduł: Efektywne zarządzanie majątkiem. Środki trwałe, wyposażenie - 8 h
IV Moduł: Rozrachunki, ewidencja zakupu, sprzedaży i obrotu towarów - 8 h
V Moduł: Koszty zatrudnienia, różne możliwości - 8 h
VI Moduł: Przychody i koszty, zasady ustalania wyniku finansowego - 8 h
VII Moduł: Sprawozdanie finansowe i rozliczenie podatku CIT I VAT - 8 h

 • Certyfikowanego Kursu Kadry i Płace od podstaw (kod zawodu 242310, 242307) 
 1. Moduł I Praktyczne naliczanie wynagrodzeń
 2. Moduł II Urlopy wypoczynkowe - przepisy i stosowane zasady naliczania
 3. Moduł III Wynagrodzenia za czas zwolnień z pracy. Praktyka rozliczania umów cywilno-prawnych
 4. Moduł IV Wynagrodzenia za czas choroby i zasiłki w praktyce - przepisy, zasady, uprawnienia
 5. Moduł V Wynagrodzenia za część miesiąca. Prowadzenie rozliczeń podatkowych
 6. Moduł VI Przepisy prawa pracy - obowiązki, uprawnienia, stosowane zasady i dobre praktyki

 • Kurs Płatnik od podstaw
 • Kurs Optima Księgowość od podstaw
 • Kurs Optima Kadry i Płace od podstaw
 • Kurs Symfonia Finanse i Księgowość od podstaw
 • Kurs Symfonia Kadry i Płace od podstaw
GRUPA DOCELOWA
CERTYFIKATY

ZDAJ EGZAMIN TAX CONSILIUM I UZYSKAJ POTWIERDZENIE SWOICH KWALIFIKACJI


Dzięki zajęciom z praktykami biznesu zdobędziesz umiejętności potrzebne do pracy SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGOTwoje przygotowanie potwierdzi zdanie egzaminów przed Komisją Egzaminacyjną Tax Consilium i zdobycie CERTYFIKATU KSIĘGOWEGO z kodem zawodu 331301, CERTYFIKATU SPECJALISTY DS. WYNAGRODZEŃ oraz SPECJALISTY DS. KADR z kodami zawodu 242310, 242307 według kwalifikacji zawodów i specjalności MPiPS. 

Egzaminy mają formę praktycznych zadań (analogiczne omawiane na zajęciach). Aby uzyskać zaliczenie, powinieneś uzyskać min. 50% punktów możliwych do zdobycia. Co ważne, egzaminy nie są obowiązkowe, nie pobieramy również za nie żadnych dodatkowych opłat(nawet jeśli podejdziesz do nich dwa razy). Możesz także z nich zrezygnować. W takim przypadku otrzymasz ZAŚWIADCZENIA MEN potwierdzające ukończenie Kursów zgodne z Rozporządzeniem MEN ws. kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Jeśli jednak zdasz egzaminy, otrzymasz zarówno ZAŚWIADCZENIA MENjak i CERTYFIKATY.
METODOLOGIA
NAUCZ SIĘ SAMODZIELNEGO PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI

 • - Dzięki ukończeniu Kursów Tax Consilium OD PODSTAW, PRAKTYCZNIE przygotujesz się do pracy w zawodzie samodzielnego księgowego (poznasz wiele odsłon księgowości - od prowadzenia rozrachunków po sprawozdawczość i pracę w specjalistycznych programach komputerowo-księgowych) - Na Certyfikowanym Kursie Rachunkowości od podstaw (kod zawodu 331301) zyskasz PRAKTYCZNĄ UMIEJĘTNOŚĆ prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego (będziesz prowadził księgi rachunkowe, sporządzał sprawozdania finansowe, optymalizował podatki)
 • - Zyskasz umiejętność ZARZĄDZANIA FINANSAMI (na warsztatach rachunkowych przejdziesz całą drogę księgową firmy od dokumentu źródłowego, jakim jest faktura, po przygotowanie rocznego sprawozdania)
 • - Na Certyfikowanym Kursie Kadry i Płac od podstaw nauczysz się natomiast prowadzenia obsługi kadrowo-płacowej firm i instytucji (na zajęciach rozwiążesz liczne ćwiczenia, przykłady, case study, naliczysz listy płac, zasiłki, rozliczysz składki ZUS, sporządzisz deklaracje podatkowe, wypełnisz druki oraz dokumenty)
 • - Na Kursie Płatnika od podstaw poznasz zasady poprawnego prowadzenia rozrachunków z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a na zajęciach z obsługi systemów ERP dowiesz się, jak prowadzić komputerową księgowość swojej formy w programie Optima i Symfonia
 • - Zdobędziesz wiedzę i umiejętności CENIONE PRZEZ PRACODAWCÓW
 • - Na każdym z Kursów otrzymasz KOMPLEKSOWE MATERIAŁY, które będziesz mógł 
 • WYKORZYSTAĆ W PRACY
 • - Zyskasz OPIEKĘ DORADCÓW - po każdy otrzymasz dodatkowe podsumowania modułów i zadania powtórzeniowe
 • Zapewnimy Ci 3 h INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI z trenerem-praktykiem rachunkowości
 • Przez 50 DNI od zakończenia ostatniego Kursu otoczymy Cię e-mailową OPIEKĄ POSZKOLENIOWĄ. 

NAUCZ SIĘ OBSŁUGI NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW ERP


Pakiet zawiera aż 40 h ZAJĘĆ KOMPUTEROWYCH z obsługi specjalistycznych systemów finansowo-księgowych: Comarch ERP Optima Księgowość, Symfonia Finanse i Księgowość, kadrowo-płacowych: Comarch ERP Optima Kadry i Płace, Symfonia Kadry i Płace oraz programu Płatnik. Wszystkie te zajęcia są prowadzone od podstaw.


Na każdym kursie komputerowym pod trenera będziesz samodzielnie wykonywał wszystkie ćwiczenia - od założenia baz po końcowe rozliczenia. Podczas tych zajęć będziesz pracował na biznesowym laptopie z oryginalną, edukacyjną wersją każdego oprogramowania. Jako praktycy biznesu współpracujemy z ich producentami, jesteśmy również rekomendowanym partnerem firmy Sage Sp. z o.o.

ZYSKAJ KOMPLEKSOWĄ EDUKACJĘ


Według najnowszych badań najefektywniejsze jest uczenie poprzez feedback ekspercki, tj. połączenie praktycznych ćwiczeń i stałej opieki mentora, który będzie monitorował Twoje efekty i nadzorował Twoje postępy. W trakcie całego Kursu i miesiąc po jego zakończeniu (w ramach e-mailowej opieki poszkoleniowej) otoczymy Cię specjalną OPIEKĄ DORADCY, z którym będziesz w stałym kontakcie. Po każdym z modułów otrzymasz podsumowanie zajęć, dodatkowe materiały i zadania. W trakcie Kursów swoje postępy będziesz mógł na bieżąco konsultować z trenerami podczas zajęć. Dodatkowo otrzymasz od nas 3 h INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI z praktykiem rachunkowości (na to spotkanie umówisz się z Działem Szkoleń w dogodnym dla Ciebie terminie).

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom organizacyjnym skorzystasz z szerokich MOŻLIWOŚCI NETWORKINGOWYCH. W Tax Consilium stawiamy na budowanie społeczności biznesowych i kształcenie umiejętności zarządczych. Dodatkowo nie stracisz żadnych zajęć - jeśli będziesz potrzebował pomocy, pomożemy Ci nadrobić zaległości i zapewnimy BEZPŁATNĄ MOŻLIWOŚĆ ODRABIANIA ZAJĘĆ na warunkach określonych w naszym Regulaminie. Nie dopuszczamy możliwości odrabiania zajęć komputerowych. Jeśli jednak zaproponowane przez nas terminy Ci nie odpowiadają, zgłoś nam to podczas zapisu. Dostosujemy harmonogram zajęć komputerowych do Twoich potrzeb

SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA I MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Po Kursie otoczymy Cię e-mailową OPIEKĄ POSZKOLENIOWĄ. Aż przez 50 DNI nasi Trenerzy będą do Twojej dyspozycji.Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości związane z programem Kursu, pomożemy Ci je rozwiązać. Przydzielimy Ci również specjalne zniżki i rabaty na udział w kolejnych Kursach: otrzymasz 200 zł zniżki na Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych (kod zawodu 241103), 200 zł zniżki Certyfikowany Kurs Kadry i Płace dla zaawansowanych (kod zawodu 242310, 242307) oraz 5% na drugi i 10% rabatu na trzeci (i każdy kolejny) Kurs w Tax Consilium

INFORMACJE DODATKOWE
        
RATY 0% PAKIET ZNIŻEK AKREDYTACJA GRUPY WARSZTATOWE
                   
Specjaly system spłat: 
6 miesięcy x 549 zł
 
10% zniżki 
dla studentów 
5% zniżki
przy zapisie 2 os.
  
Ucz się efektywnie ZYSKAJ UZNANIE NA RYNKU PRACY


W naszych szkoleniach brali udział pracownicy znanych firm prywatnych i instytucji publicznych, m.in. Lufthansa Global Business Services Sp. z o.o., Narodowe Centrum Nauki, IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o., Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, PZU Życie S.A., Uniwersytet Jagielloński, Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie i wielu innych. Otrzymaliśmy liczne referencje i rekomendacje (sprawdź na: www.taxconsilium.com). 
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Na wykorzystanie PAKIETU masz 6 miesięcy.
W tym czasie będziesz mógł wybrać najlepsze dla Ciebie terminy zajęć.
Kursy organizujemy zarówno w weekendy, jak i w tygodniu.
Aby ustalić harmonogram, skontaktuj się z Działem Szkoleń Tax Consilium.

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA


Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się, zadzwoń do nas lub przyjdź, aby uzyskać wszystkie informacje, których potrzebujesz. Podczas BEZPŁATNEGO SPOTKANIA z doradcami Tax Consilium poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania: "Od czego zacząć i jak zbudować karierę w rachunkowości?", "Jakie umiejętności muszę posiadać, aby osiągnąć sukces w branży?","Jaki Kurs jest dla mnie najlepszy?", "Jaką wiedzę muszę zdobyć, aby rozwinąć swój biznes?", "Jak zaplanować swoją edukację w zakresie rachunkowości i finansów?".


Eksperci Tax Consilium przygotowali dla Ciebie artykuły, dzięki którym będziesz mógł wybrać najlepsze dla Ciebie szkolenie. Polecamy Ci m.in.:Jesteśmy firmą, która narodziła się z marzeń, pasji i chęci dzielenia się wiedzą. Prowadzimy biuro rachunkowe, a także organizujemy certyfikowane kursy z zakresu nowoczesnej rachunkowości, kadr i płac, podatków. Uczymy praktycznej, biznesowej księgowości, tzn. tego, w czym jesteśmy najlepsi. Kształcimy umiejętności, dzięki czemu szybko staliśmy się liderem na małopolskim rynku szkoleń finansowych. Współpracujemy tylko ze specjalistami-praktykami: ekonomistami, księgowymi, prawnikami, ekspertami IT, prawnikami, przedstawicielami instytucji i dyplomatami. Uważamy, że markę tworzą ludzie. Dlatego Tax Consilium Sp. z o.o. to nie tylko firma, ale przede wszystkim osoby, które ją budują.
Zadaj pytanie o to szkolenie >>Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft