POTWIERDZONE SZKOLENIA Z ZAKRESU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Zarządzanie i budowanie Zespołu - Motywowanie Pracowników

Kategoria
zarządzanie
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA

To nie jest kolejne, nudne, teoretyczne szkolenie o zarządzaniu,

ale wspólne
doświadczanie, interakcja, dyskusje i praktyczne przykłady, prowadzone na bazie procesu.

Na tym warsztacie możesz spodziewać się także sporej dawki wiedzy, inspiracji, świetnej atmosfery ale przede wszystkim zwiększenia swoich kompetencji przywódczych, po to abyś z większą świadomością i zrozumieniem prowadził swoich ludzi, a oni podążali za Tobą.

Dlatego jest to trening mentalno-kompetencyjny, podczas którego poznasz i uświadomisz sobie swoje mocne strony, swój potencjał, swoją osobowość. Popracujesz nad sobą po to, aby świadomie dzielić się z innymi tym, co masz w sobie najlepszego jako lider i jako człowiek.

Jeśli:

- wierzysz,
że Twój zespół stać na więcej, bo ty dostrzegasz w nim potencjał,
- wierzysz też, że odpowiednia motywacja (pozafinansowa) może znacznie zwiększyć skuteczność pracy Twoich ludzi, a jasna komunikacja i wspólny cel wydobędzie z twojego zespołu ogromne możliwości,
- rozumiesz, że wspieranie ludzi, prawdziwe i szczere zainteresowanie nimi i ich punktem widzenia to najlepsza droga do zwiększenia ich zaangażowania w pracę i identyfikacji z firmą i jej potrzebami.

To również droga do tego aby twoim ludziom zależało, na firmie, zespole i na każdym z jego członków. Jeśli to jest również twoja wizja, to zapraszamy do udziału w naszym szkoleniu.

Cele szkolenia:

  • przygotowanie osób zarządzających zespołem do skuteczniejszej komunikacji,
  • analiza i spojrzenie z innej perspektywy na swój model zarządzania,
  • nabycie umiejętności nawiązania pozytywnych, opartych o zrozumiały i przejrzysty sposób zarządzania, relacji z pracownikiem,
  • poznanie praktycznych narzędzi coachingowych w komunikacji z pracownikiem,

Korzyści:

  • poznasz założenia i zalety coachingowego stylu zarządzania,
  • zdobędziesz umiejętności rozwijania kompetencji zespołu poprzez rozmowę coachingową oraz zastosowanie narzędzi coachingowych,
  • zdobędziesz umiejętności elastycznego stosowania stylu zarządzania do poziomu dojrzałości zawodowego pracowników,
  • skutecznie zainspirujesz i zaangażujesz swój zespół do realizacji wspólnych celów,
  • umiejętne reagowanie na sytuacje trudne w relacji w zespole,
  • przesunięcie uwagi pracowników z problemów na możliwości ich skutecznych rozwiązań.
GRUPA DOCELOWA
Uczestnikami naszego szkolenia najczęściej są:

- prezesi i dyrektorzy firm, stowarzyszeń i fundacji,
- kierownicy i managerowie zarządzający zespołami,
- osoby przygotowujące się do awansu i objęcia zarządzania zespołem ludzi,
- liderzy i prywatni przedsiębiorcy,
- kierownicy projektów,
- osoby zainteresowane coachingiem i podejściem coachingowym w zarządzaniu ludźmi.
CERTYFIKATY
Każdy uczestnik naszych warsztatów otrzymuje imienny certyfikat ich ukończenia.

O prowadzącej:

Kamila Karczewska – Właściciel i Trener Wiodący K2 Coaching Szkolenia i Doradztwo, pomysłodawczyni i Trener szkoleń z „zarządzania przez coaching dla Managerów” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wykładowca i Trener na Studiach Podyplomowych o kierunku „Kierowanie zespołem” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Praktyk, doradca biznesowy, certyfikowany Trener Biznesu i certyfikowany Coach. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w obszarze HR. 

Doświadczony coach i trener biznesu
. Specjalizuje się w life i business coachingu indywidualnym i grupowym. Autorka wielu publikacji i porad eksperckich publikowanych na portalach internetowych i prasie branżowej z obszaru coachingu i zarządzania. Prelegent i mówca podczas wydarzeń rozwojowych.


W swojej pracy zawodowej łączy bogate doświadczenie zawodowe z nieustannym podnoszeniem własnych kompetencji. Absolwentka UE we Wrocławiu oraz kilku kierunków studiów podyplomowych związanych z zarządzaniem, absolwentka rocznej Akademii Trenerów Mentalnych: Leaders are Trainers.
Na co dzień współpracuje z firmami o zasięgu międzynarodowym, a także lokalnym
. Przeszkoliła pracowników takich organizacji jak: 

TOYOTA Motor Poland, IBM,3M, Bank Zachodni WBK, Medicover, Nestle, Korbank, i wiele innych.
Realizuje projekty szkoleń zamkniętych na rzecz instytucji publicznych i niepublicznych, a także projekty otwarte.
Podczas 12 letniej pracy trenerskiej przeszkoliła ponad 4.500 osób, mając na koncie ponad 1000 dni szkoleniowych.
Specjalizuje się w obszarze skutecznego przywództwa, zarządzania i budowania zespołów, skutecznej, asertywnej komunikacji, efektywności osobistej i coachingu.
Prywatnie: szczęśliwa mama i żona. Pasjonatka aktywnego wypoczynku, dalekich podróży i sportu, zwłaszcza narciarstwa i tenisa.
METODOLOGIA
W czasie naszych szkoleń stosujemy efektywne narzędzia:
-
elementy treningu mentalnego, jest to najskuteczniejsza forma pracy nad sobą, 
- proces grupowy - dzięki przyjaznej atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa uczestnicy szybciej 
   angażują się do wspólnej pracy. Dzięki wymianie doświadczeń, wspólnej dyskusji i śmiałości mówienia
   o swoich wyzwaniach czerpią wiedzę i inspirację nie tylko od trenera ale także od siebie nawzajem.
   Dzięki takiemu podejściu uczestnicy czuja się ważni, odważniej rozwiązują swoje problemy i potrafią
   spojrzeć na nie z różnych perspektyw, aby wybrać najlepsze rozwiązanie.
- accelerated learning - bo każdy uczestnik jest inny i w inny sposób przyswaja wiedzę, a naszym
  zadaniem jest dotrzeć do każdej osoby i zadbać o to, by jak najwięcej przyswoiła i zastosowała wiedzy
  ze szkolenia w swoim życiu.


INFORMACJE DODATKOWE
Twoja inwestycja to: 890 zł. brutto za 8/h intensywnych warsztatów

Opinie Uczestników poprzedniej edycji:

Piotr Włodarczyk, Grupa Marketingowa TAI Sp. o.o.:”Jestem praktykiem, szkolenie otworzyło mi oczy na pewne problemy i sposób ich definiowania. Po pierwszym dniu szkolenia w praktyce wykorzystałem informacje i sugestie prowadzącej warsztaty p. Kamili co pozwoliło mi na rozwiązanie pewnych kwestii, za co bardzo dziękuję”.

Ewelina Bielecka, TOYOTA Motor Poland
 „szkolenie przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny i ciekawy, odnoszący się do konkretnych przykładów z życia. Po każdym module, mieliśmy szansę przećwiczyć nowo poznaną wiedzę, aby dobrze ją utrwalić. Wspaniała atmosfera, bardzo pozytywna osoba prowadzącej – Kamili Karczewskiej. Z pewnością skorzystam z innych jej szkoleń. Bardzo polecam”.

Danuta Chmielewska, SELENA FM S.A. ” Trener Kamila Karczewska rewelacyjnie reagowała na nasze „wrzutki-komentarze”, sprawnie zarządzała dyskusją, nie odbiegając od celu, skoncentrowana na naszych potrzebach, przytaczała ciekawe przypadki”

Monika Moszyńska, Future Manager: „Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Prowadząca przekazała bardzo cenną i zrozumiałą wiedzę. Kamila-odpowiednia, wspaniała osoba na odpowiednim miejscu”

Paweł Warszawski, Fortunato S.A.”Bardzo ciekawe i inspirujące ujęcie tematu coachingu i kwestii związanych z zarządzaniem. Mniej sztampowo, bardzo interesująco i bardzo praktycznie. To szkolenie i sposób jego przeprowadzenia zainspirował mnie to dalszego zgłębiania tematu, dziękuję Kamila”.

Krzysztof Pokorski WCRS Wrocław
: „Po każdym szkoleniu wychodziłem naładowany pozytywnie. Bardzo ciekawa treść szkolenia i duża wiedza prowadzącej Trenerki Kamili Karczewskiej. Zdobytą wiedzę będę pogłębiał i wykorzystywał w pracy zawodowej”.

Czas i miejsce szkolenia:

26 czerwca,  Hotel Park Plaza przy ul. Drobnera we Wrocławiu.

godz. 9.00-16.00
Zadaj pytanie o to szkolenie >>Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Fundacja Wszechnicy Budowlanej Poland & Emirates Grupa Solberg edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST ItDesk communication corner group Kancelaria rbr 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Pomagamy rozwijać Twoją firmę i pracowników, by zwiększać wartość i skuteczność działań.