Centrum zapewnienia jakości kształcenia

SKUTECZNY HANDLOWIEC- techniki sprzedaży

Kategoria
marketing i sprzedaż
    Typ
otwarte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA

Szkolenie SKUTECZNY HANDLOWIEC - TECHNIKI SPRZEDAŻY to aktywny trening, który dostarcza niezbędnych narzędzi w pracy każdego handlowca.

Pokazuje techniki sprzedaży, jak przedstawiać ofertę, jak zaciekawić klienta czy też metody zamykania transakcji. Poznasz sprawdzone sposoby bycia dobrym i skutecznym handlowcem. Główny cel warsztatów to podniesienie umiejętności handlowych, aby zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych.

Jeśli chcesz :
poznać skuteczne i sprawdzone techniki sprzedaży
tworzyć wiarygodny wizerunek sprzedawcy
poprowadzić spotkanie handlowe tak by skutecznie odkrywać potrzeby Klientów
zwiększyć umiejętności perswazji i radzenia sobie z obiekcjami
rozwinąć umiejętności budowania pozytywnego nastawienia i komunikowania w procesie handlowym
budować relację z Klientem tak by stale do Ciebie wracał
skutecznie domykać sprzedaż

STAŃ SIĘ SKUTECZNYM HANDLOWCEM. Poznaj skuteczne i sprawdzone TECHNIKI SPRZEDAŻY.

Jeśli chcesz osiągnąć swój cel sprzedaży, zdobywać nowych Klientów i mieć niesamowitą satysfakcję z pracy to szkolenie to idealny wybór. 

Szkolenia oferowane przez VIDI Centrum Rozwoju Kadr są szkoleniami narzędziowymi. Co oznacza, że uczestnicy dostają do ręki gotowe narzędzia pracy, które mogą wykorzystać już następnego dnia. Warsztat szkoleniowy to 20 % czasu szkolenia - teoria (inspiracja) poparta przykładami z życia 80 % czasu szkolenia - ćwiczenia indywidualne i zespołowe, case studies - dynamiczne, wypełnione przykładami, symulacjami i praktyką.


Szkolenie skierowane do: dyrektorów handlowych, przedstawicieli handlowych ( B2B, B2C), konsultantów i doradców oraz  specjalistom ds. sprzedaży.

PROFESJONALNY HANDLOWIEC Z WYNIKAMI ? Chcesz być skuteczny w swoich działaniach - koniecznie zapisz się na szkolenie! Dzisiaj możemy Ci zagwarantować, że nie jest to tylko kwestia szczęścia ale posiadanie doskonałych umiejętności sprzedażowych, których także Ty możesz się nauczyć!

Zainteresowany? Jak zostać skutecznym handlowcem!

To szkolenie to wszystko, czego potrzebuje handlowiec; to warsztaty, na których uczestnicy poznają profesjonalne techniki sprzedaży. To aktywny trening, który dostarcza niezbędnych narzędzi w pracy każdego handlowca. . Przygotujemy Cię do prezentacji oferty,  obalania obiekcji i zamykania sprzedaży  oraz nauczymy jak pozyskiwać nowych klientów. Po szkoleniu będziesz szybko, łatwo i z zyskiem potrafił sprzedać to, co chcesz.

Dlaczego właśnie z naszego szkolenia warto skorzystać? Pokażemy Cię jak budować pozytywną i długotrwałą relację z klientem. I to jest Twój sukces! Twoi klienci będą profesjonalnie obsłużeni, co sprawi, że zostaną z Tobą na lata i będą polecać Twoje usługi znajomym. To jest klucz do Twojego sukcesu!

 

CHCESZ ZWIĘKSZYĆ SKUTECZNOŚĆ DZIAŁAŃ TWOICH HANDLOWCÓW ? Chcesz to szkolenie w formie dedykowanej ? napisz szkolenia@superszkolenia.pl lub zadzwoń tel. 32 470 11 75   

 „Ludzie sprzedaży są najważniejszymi osobami w gospodarce”. Brian Tracy

 

wiecej na www.superszkolenia.pl  SKUTECZNY HANDLOWIEC- techniki sprzedaży

Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Jakro 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft