Homo Creatore - Szkolenia otwarte

Mistrz sprzedaży i obsługi klienta

Kategoria
marketing i sprzedaż
    Typ
otwartezamknięte
ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLENIA
Charakterystyka klientów
Metody pozyskiwania klientów
Standardy obsługi klienta
Techniki sprzedażowe
Komunikacja w sprzedaży
Typy osobowościowe klientów
Zasady efektywnej prezentacji handlowej
Narzędzia wspierające sprzedaż
Najczęściej popełniane w sprzedaży błędy
GRUPA DOCELOWA
Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które pracują w sprzedaży pośredniej i bezpośredniej i obsłudze klienta, i chcą podnieść swoje wyniki poprzez dostosowanie odpowiednich technik i metod sprzedaży do klientów.
CERTYFIKATY
Certyfikat ukończenia szkolenia
METODOLOGIA
warsztaty, wykłady, case study, praca w grupach, praca w grupie, burza mózgów, testy
INFORMACJE DODATKOWE
Szkolenie jest zaplanowane jako szkolenie dwudniowe, ale oczywiście dostosowujemy zarówno czas trwania szkolenia jak i terminy i miejsce do grupy docelowej, oczekiwań i potrzeb Uczestników. 
Szkolenie jest prowadzone przez praktyków sprzedaży. W przypadku zainteresowania szkoleniem serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Oferujemy najwyższą jakość w dostępnych dla Państwa cenach.
Zadaj pytanie o to szkolenie >>Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Jakro 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Bioszkolenia AMC Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft