ACC training group

Hotelik Atelier

Strona firmowa
www.hotelikatelier.pl
OGÓLNE INFORMACJE
Szanowni Państwo,

jeśli poszukujecie miejsca z niepowtarzalną atmosferą, bazą noclegową, unikalnym wystrojem wnętrz, letnim ogrodem oraz cenicie sobie smaki kuchni polskiej, europejskiej oraz wegetariańskiej – to zapraszamy w progi Hoteliku, Restauracji i Kawiarni Atelier.  Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu. Hotelik Atelier funkcjonuje na rynku hotelarsko-gastronomicznym od czerwca 2000 roku a jego położenie praktycznie w samym sercu miasta Biskupca sprawia, że staje się on atrakcyjną bazą noclegową dla wszystkich przemierzających Warmię i Mazury.

1002    1011   1016  1007

ATRAKCJE
W ofercie cateringowej hoteliku Atelier znajdą Państwo bogaty wybór przekąsek zimnych jak i ciepłych przygotowanych na wynos, z możliwością dowozu w pełnym formacie gotowego produktu. Zapewniamy pełną zastawę porcelanową wraz ze sztućcami, obrusami na 150 osób oraz z obsługą. Posiadamy podgrzewacze do dań ciepłych, termo-porty (termosy) do przewozu ciepłych posiłków (temperatura utrzymuje się do trzech godzin). Specjalizujemy się w cateringu wyjazdowym(wesela i inne imprezy okolicznościowe) i możemy poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w tej branży.
  
WYPOSAŻENIE SAL

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy centrum konferencyjno – szkoleniowe przystosowane dla grup od 30 do 120 osób (oferujemy salę bordową mieszczącą do 30 osób i salę bankietową mieszczącą do 120 osób)

Sale szkoleniowe są klimatyzowane, wyposażone w  sprzęt nagłaśniający, rzutnik, ekran projekcyjny, TV z video oraz z dostępem do bezprzewodowego Internetu.

Dzięki współpracy z żnymi firmami możemy zaproponować naszym gościom konferencyjnym aktywne spędzanie wolnego czasu i różnego rodzaju atrakcje integracyjne, np.:  jazda na quadach, paintball, gry zespołowe na świeżym powietrzu, przejażdżka bryczką, biesiady i bankiety taneczne z udziałem DJ’a lub przy muzyce na żywo oraz wiele innych atrakcji wg sugestii klienta.

OFERTA:

SALE KONFERENCYJNE

Nazwa Bankietowa Bordowa

Max ilość miejsc 130 osób 30 osób

Cena za godzinę 150 PLN 120 PLN

Cena za dzień 1200 PLN 900 PLN

Sprzęt dodatkowy w cenie Nagłośnienie, klimatyzacja, ekran, rzutnik cyfrowy
Sprzęt dodatkowy
Uwagi Z bufetem kawowym 1500 PLN za dzień

GASTRONOMIA (w zł)

Śniadanie Lunch Obiad Kolacja Przerwa kawowa
W cenie 36 PLN 52 PLN 34 PLN 15 PLN

NOCLEGI

Rodzaj 1 os. 2 os. 3 os. 4 os. Apartament
Ilość 3 7
1 1 1
Cena 130 PLN 160 PLN 240 PLN 300 PLN 260 PLN
Śniadanie w cenie (tak, nie) tak tak tak tak tak

OSOBY KONTAKTOWE

L.p. Marketing 1 Marketing 2 Recepcja
Stanowisko Pełnomocnik właściciela Specjalista ds. Marketingu Osoba na zmianie
Imię Wojciech Lidia Osoba na zmianie
Nazwisko Łukasiak Wierzbicka  
Telefon 1      
Telefon 2      
Telefon komórkowy 609 107 389  664 733 990  
Fax 89 715 51 15  89 715 51 15  
E-mail recepcja@hotelikatelier.pl  recepcja@hotelikatelier.pl
WYPOSAŻENIE POKOI
Gościom hoteliku Atelier proponujemy 13 komfortowych pokoi z łazienkami (34 miejsca noclegowe), w tym 2 apartamenty o podwyższonym standardzie, z wydzieloną częścią dzienną i sypialną, każdy z apartamentów posiada balkon. Wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W kilku pokojach znajdują się kanapy, które po rozłożeniu stanowią dodatkowe miejsce noclegowe np.: dla dzieci. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z monitorowanego przez całą dobę zamkniętego bezpłatnego parkingu przy hoteliku. Udzielamy rabatów w przypadku pobytu powyżej 3 dni oraz dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób. W celu uzyskania informacji o dostępności pokoi w preferowanym przez Państwa terminie, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty z Recepcją hoteliku Atelier lub zapraszamy do skorzystania z opcji Formularza Rezerwacyjnego

1036   1031   1032  1025

1024   1020  1021  1022
Hotelik Atelier
ADRES
Mickiewicza 31, 11-300 Biskupiec
KONTAKT
Lidia Wierzbicka
Tel. 89 715 51 15
recepcja@hotelikatelier.pl

GALERIA ZDJĘĆ


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Agilebiz.pl Jakro Golden Training 4Grow ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Grupa Solberg Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Berndson Bioszkolenia Human Skills Copernicus Questus Marketingonline IKJM McHayes&Steward Group Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Wow Effect Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej k2coaching.pl QA Pharma TQM Soft