Witalni.pl - terminarz szkoleń

Hotelik Atelier

Strona firmowa
www.hotelikatelier.pl
OGÓLNE INFORMACJE
Szanowni Państwo,

jeśli poszukujecie miejsca z niepowtarzalną atmosferą, bazą noclegową, unikalnym wystrojem wnętrz, letnim ogrodem oraz cenicie sobie smaki kuchni polskiej, europejskiej oraz wegetariańskiej – to zapraszamy w progi Hoteliku, Restauracji i Kawiarni Atelier.  Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu. Hotelik Atelier funkcjonuje na rynku hotelarsko-gastronomicznym od czerwca 2000 roku a jego położenie praktycznie w samym sercu miasta Biskupca sprawia, że staje się on atrakcyjną bazą noclegową dla wszystkich przemierzających Warmię i Mazury.

1002    1011   1016  1007

ATRAKCJE
W ofercie cateringowej hoteliku Atelier znajdą Państwo bogaty wybór przekąsek zimnych jak i ciepłych przygotowanych na wynos, z możliwością dowozu w pełnym formacie gotowego produktu. Zapewniamy pełną zastawę porcelanową wraz ze sztućcami, obrusami na 150 osób oraz z obsługą. Posiadamy podgrzewacze do dań ciepłych, termo-porty (termosy) do przewozu ciepłych posiłków (temperatura utrzymuje się do trzech godzin). Specjalizujemy się w cateringu wyjazdowym(wesela i inne imprezy okolicznościowe) i możemy poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w tej branży.
  
WYPOSAŻENIE SAL

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy centrum konferencyjno – szkoleniowe przystosowane dla grup od 30 do 120 osób (oferujemy salę bordową mieszczącą do 30 osób i salę bankietową mieszczącą do 120 osób)

Sale szkoleniowe są klimatyzowane, wyposażone w  sprzęt nagłaśniający, rzutnik, ekran projekcyjny, TV z video oraz z dostępem do bezprzewodowego Internetu.

Dzięki współpracy z żnymi firmami możemy zaproponować naszym gościom konferencyjnym aktywne spędzanie wolnego czasu i różnego rodzaju atrakcje integracyjne, np.:  jazda na quadach, paintball, gry zespołowe na świeżym powietrzu, przejażdżka bryczką, biesiady i bankiety taneczne z udziałem DJ’a lub przy muzyce na żywo oraz wiele innych atrakcji wg sugestii klienta.

OFERTA:

SALE KONFERENCYJNE

Nazwa Bankietowa Bordowa

Max ilość miejsc 130 osób 30 osób

Cena za godzinę 150 PLN 120 PLN

Cena za dzień 1200 PLN 900 PLN

Sprzęt dodatkowy w cenie Nagłośnienie, klimatyzacja, ekran, rzutnik cyfrowy
Sprzęt dodatkowy
Uwagi Z bufetem kawowym 1500 PLN za dzień

GASTRONOMIA (w zł)

Śniadanie Lunch Obiad Kolacja Przerwa kawowa
W cenie 36 PLN 52 PLN 34 PLN 15 PLN

NOCLEGI

Rodzaj 1 os. 2 os. 3 os. 4 os. Apartament
Ilość 3 7
1 1 1
Cena 130 PLN 160 PLN 240 PLN 300 PLN 260 PLN
Śniadanie w cenie (tak, nie) tak tak tak tak tak

OSOBY KONTAKTOWE

L.p. Marketing 1 Marketing 2 Recepcja
Stanowisko Pełnomocnik właściciela Specjalista ds. Marketingu Osoba na zmianie
Imię Wojciech Lidia Osoba na zmianie
Nazwisko Łukasiak Wierzbicka  
Telefon 1      
Telefon 2      
Telefon komórkowy 609 107 389  664 733 990  
Fax 89 715 51 15  89 715 51 15  
E-mail recepcja@hotelikatelier.pl  recepcja@hotelikatelier.pl
WYPOSAŻENIE POKOI
Gościom hoteliku Atelier proponujemy 13 komfortowych pokoi z łazienkami (34 miejsca noclegowe), w tym 2 apartamenty o podwyższonym standardzie, z wydzieloną częścią dzienną i sypialną, każdy z apartamentów posiada balkon. Wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W kilku pokojach znajdują się kanapy, które po rozłożeniu stanowią dodatkowe miejsce noclegowe np.: dla dzieci. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z monitorowanego przez całą dobę zamkniętego bezpłatnego parkingu przy hoteliku. Udzielamy rabatów w przypadku pobytu powyżej 3 dni oraz dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób. W celu uzyskania informacji o dostępności pokoi w preferowanym przez Państwa terminie, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty z Recepcją hoteliku Atelier lub zapraszamy do skorzystania z opcji Formularza Rezerwacyjnego

1036   1031   1032  1025

1024   1020  1021  1022
Hotelik Atelier
ADRES
Mickiewicza 31, 11-300 Biskupiec
KONTAKT
Lidia Wierzbicka
Tel. 89 715 51 15
recepcja@hotelikatelier.pl

GALERIA ZDJĘĆ


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Berndson Semper Poland & Emirates Akademia Marketingowa Atrium Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Agilebiz.pl Jakro Golden Training 4Grow Circinus BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Grupa Solberg Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Bioszkolenia AMC Human Skills Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Questus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Wow Effect Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej k2coaching.pl QA Pharma TQM Soft