Centrum zapewnienia jakości kształcenia


Jakie miejsca na prowadzenie szkolenia lub organizację konferencji?

Data publikacji: 2018-07-09


Brak miejsca na prowadzenie szkolenia? Wynajmij profesjonalną salę konferencyjna w Warszawie już dziś!
Centrum szkoleniowe Golden Floor to Twój partner w wynajmie profesjonalnych sal konferencyjnych idealnych do prowadzenia szkoleń. Nasze sale szkoleniowe położone są w trzech dobrze skomunikowanych miejscach w Warszawie dzięki czemu dojazd na miejsce odbędzie się bez opóźnień. Sale konferencyjne znajdujące się w naszej ofercie zawierają ergonomiczne krzesła wraz ze stołami
w różnych konfiguracjach. Każda sala konferencyjna zawiera ponad to zestaw profesjonalnych urządzeń niezbędnych do prowadzenia szkoleń takich jak rzutnik, tablica (whiteboard) itp. Pomieszczenia urządzone są w bardzo jasnym i minimalistycznym stylu co pozwala zachować maksimum skupienia jednocześnie nie odwracając uwagi zebranych. Propozycja skierowana jest zarówno do dużych firm zarządzających setkami pracowników jak i mniejszych przedsiębiorstw. Posiadamy pomieszczenia zarówno na 12 jak i 130 osób, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele różnych wariantów pomieszczeń pozwala prowadzić konferencje biznesowe, spotkania zarządu jak i szkolenia dla wielu pracowników w zależności od zapotrzebowania.


Meeting, konferencja, szkolenie? Tylko w Warszawie.


Warszawa jako ścisłe centrum biznesowe naszego kraju doskonale nadaje się na prowadzenie konferencji biznesowych i szkoleń pracowniczych. Dobre lokalizacje blisko lotniska i w centrum miasta pozwalają elastycznie dostosować miejsce meetingu pod konkretne preferencje jego uczestników. Oto miejsca w których znajdują się nasze sale konferencyjne:


  • Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Tower przy ulicy Chłodnej 51
  • Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Plaza przy alejach Jerozolimskich 123A
  • Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Airport przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 45B (dawniej 17 Stycznia 45B)

Sprawdź szczegóły na http://www.goldenfloor.pl/sale/.


Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie dzięki tym lokalizacjom będzie idealną propozycja zarówno dla dużych firm, jak i przedsiębiorstw w początkowych latach działalności.


Razem tworzymy unikalne centrum szkoleniowe w Warszawie. Przekonaj się czy warto!


Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie daje duże możliwości zarówno z pozycji biznesowej jak i wizerunkowej. Dzięki dobrej konferencji prowadzonej z kontrahentem w profesjonalnej sali szkoleniowej zyskujemy w oczach naszych wspólników. Tylko z nami w dobrej cenie otrzymają Państwo profesjonale sale konferencyjne w ścisłym centrum miasta.


"Wynajem sal szkoleniowych to jedna z rzeczy jaka jest niezbędna dla nowoczesnego przedsiębiorstwa. Outsourcing powierzchni biurowej pozwala zarówno obniżyć koszty jak i zapewnić odpowiednie warunki pracy i prowadzenia spotkań bez martwienia się o sprzęt"


Jak konferencje pozytywnie wpływają proces zarządzania w firmie?


Konferencje to spotkania mające omówić szczegółowo dane zagadnienie, oraz dojść do wniosków z nim związanych. Zebranie w jednym pomieszczeniu specjalistów w danej dziedzinie i skupienie się na problemie pozwala go w bardzo prosty sposób rozwiązać. Dobre organizowanie konferencji biznesowych, czy też politycznych to sztuką o której nie każdy ma pojęcie. Kilka podstawowych zasad charakteryzujących dobrą konferencję:


  • Wcześniej przygotowane materiały dla każdego z uczestników konferencji
  • Lider prowadzący konferencje będący zaznajomiony ze specyfiką problemu
  • Odpowiedni sprzęt do prezentacji danych
  • Jasno postawiony cel konferencji do którego dążymy
  • Konferencja prowadzona z przerwami

Aby konferencja, spotkanie, szkolenie prowadziło do sukcesu jaki sobie na początku zamierzymy powinno być prowadzone mądrze. Co to znaczy? Każda konferencja powinna być prowadzona z przerwami co 40-60 min na czas który członkowie mogą skupić się na czymś innym. Badania wykazały że człowiek jest w stanie skoncentrować swoją uwagę jedynie na 30 min, później jego efektywność analitycznego myślenia i zapamiętywania maleje. Regularne przerwy pozwalają zachować jasność umysłu i niwelują zmęczenie.


Kolejną ważną rzeczą w każdej konferencji jest lider, który nią przewodzi i ciągnie temat. Taka osoba jak lider pozwala się bardziej angażować pozostałym członkom konferencji. Jeżeli osoba w pozycji lidera potrafi zjednać sobie ludzi to ich zaangażowanie w pracę drastycznie wzrasta.


Odpowiednio konferencji powinien być: realny, mierzalny i określony w czasie. Takie 3 podstawowe cechy powinny kierować dobrym celem i dobrą konferencją. Innymi przydatnymi narzędziami podczas konferencji jest tzw, burza mózgów, oraz case study.

Najnowsze artykuły

Kurs angielskiego online szybkim sposobem na naukę?
2018-07-09 Ośrodek Edukacyjny FORUM Anna Hoffmann
2018-07-09 MIEJSCE PRACY SZYTE NA MIARĘ – CZYLI O BENEFITACH W PRACY
2018-07-09 Certyfikat ISO 9001 - o czym pamiętać musi twoja organizacja?
2018-07-09 Staż studencki – czy warto na niego iść?
2018-07-09 Jak wyglądają kursy programowania? Opinie o Software Development Academy
2018-07-09 Kamizelki ratunkowe szefa – jak dbać o zespół?
2018-07-09 CO 2 GŁOWY TO NIE JEDNA kontra GDZIE KUCHAREK 6 TAM NIE MA CO JEŚĆ – czyli o zespołach
2018-07-09 W jaki sposób klienci podejmują decyzje zakupowe?
2018-07-09 "SPRÓBUJ" - słowo skazane na porażkę
2018-07-09


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Jakro 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft