JGT Training - Specjalistyczne Szkolenia Otwarte


Jakie miejsca na prowadzenie szkolenia lub organizację konferencji?

Data publikacji: 2018-07-09


Brak miejsca na prowadzenie szkolenia? Wynajmij profesjonalną salę konferencyjna w Warszawie już dziś!
Centrum szkoleniowe Golden Floor to Twój partner w wynajmie profesjonalnych sal konferencyjnych idealnych do prowadzenia szkoleń. Nasze sale szkoleniowe położone są w trzech dobrze skomunikowanych miejscach w Warszawie dzięki czemu dojazd na miejsce odbędzie się bez opóźnień. Sale konferencyjne znajdujące się w naszej ofercie zawierają ergonomiczne krzesła wraz ze stołami
w różnych konfiguracjach. Każda sala konferencyjna zawiera ponad to zestaw profesjonalnych urządzeń niezbędnych do prowadzenia szkoleń takich jak rzutnik, tablica (whiteboard) itp. Pomieszczenia urządzone są w bardzo jasnym i minimalistycznym stylu co pozwala zachować maksimum skupienia jednocześnie nie odwracając uwagi zebranych. Propozycja skierowana jest zarówno do dużych firm zarządzających setkami pracowników jak i mniejszych przedsiębiorstw. Posiadamy pomieszczenia zarówno na 12 jak i 130 osób, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele różnych wariantów pomieszczeń pozwala prowadzić konferencje biznesowe, spotkania zarządu jak i szkolenia dla wielu pracowników w zależności od zapotrzebowania.


Meeting, konferencja, szkolenie? Tylko w Warszawie.


Warszawa jako ścisłe centrum biznesowe naszego kraju doskonale nadaje się na prowadzenie konferencji biznesowych i szkoleń pracowniczych. Dobre lokalizacje blisko lotniska i w centrum miasta pozwalają elastycznie dostosować miejsce meetingu pod konkretne preferencje jego uczestników. Oto miejsca w których znajdują się nasze sale konferencyjne:


  • Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Tower przy ulicy Chłodnej 51
  • Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Plaza przy alejach Jerozolimskich 123A
  • Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor Airport przy ulicy Komitetu Obrony Robotników 45B (dawniej 17 Stycznia 45B)

Sprawdź szczegóły na http://www.goldenfloor.pl/sale/.


Wynajem sal szkoleniowych w Warszawie dzięki tym lokalizacjom będzie idealną propozycja zarówno dla dużych firm, jak i przedsiębiorstw w początkowych latach działalności.


Razem tworzymy unikalne centrum szkoleniowe w Warszawie. Przekonaj się czy warto!


Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie daje duże możliwości zarówno z pozycji biznesowej jak i wizerunkowej. Dzięki dobrej konferencji prowadzonej z kontrahentem w profesjonalnej sali szkoleniowej zyskujemy w oczach naszych wspólników. Tylko z nami w dobrej cenie otrzymają Państwo profesjonale sale konferencyjne w ścisłym centrum miasta.


"Wynajem sal szkoleniowych to jedna z rzeczy jaka jest niezbędna dla nowoczesnego przedsiębiorstwa. Outsourcing powierzchni biurowej pozwala zarówno obniżyć koszty jak i zapewnić odpowiednie warunki pracy i prowadzenia spotkań bez martwienia się o sprzęt"


Jak konferencje pozytywnie wpływają proces zarządzania w firmie?


Konferencje to spotkania mające omówić szczegółowo dane zagadnienie, oraz dojść do wniosków z nim związanych. Zebranie w jednym pomieszczeniu specjalistów w danej dziedzinie i skupienie się na problemie pozwala go w bardzo prosty sposób rozwiązać. Dobre organizowanie konferencji biznesowych, czy też politycznych to sztuką o której nie każdy ma pojęcie. Kilka podstawowych zasad charakteryzujących dobrą konferencję:


  • Wcześniej przygotowane materiały dla każdego z uczestników konferencji
  • Lider prowadzący konferencje będący zaznajomiony ze specyfiką problemu
  • Odpowiedni sprzęt do prezentacji danych
  • Jasno postawiony cel konferencji do którego dążymy
  • Konferencja prowadzona z przerwami

Aby konferencja, spotkanie, szkolenie prowadziło do sukcesu jaki sobie na początku zamierzymy powinno być prowadzone mądrze. Co to znaczy? Każda konferencja powinna być prowadzona z przerwami co 40-60 min na czas który członkowie mogą skupić się na czymś innym. Badania wykazały że człowiek jest w stanie skoncentrować swoją uwagę jedynie na 30 min, później jego efektywność analitycznego myślenia i zapamiętywania maleje. Regularne przerwy pozwalają zachować jasność umysłu i niwelują zmęczenie.


Kolejną ważną rzeczą w każdej konferencji jest lider, który nią przewodzi i ciągnie temat. Taka osoba jak lider pozwala się bardziej angażować pozostałym członkom konferencji. Jeżeli osoba w pozycji lidera potrafi zjednać sobie ludzi to ich zaangażowanie w pracę drastycznie wzrasta.


Odpowiednio konferencji powinien być: realny, mierzalny i określony w czasie. Takie 3 podstawowe cechy powinny kierować dobrym celem i dobrą konferencją. Innymi przydatnymi narzędziami podczas konferencji jest tzw, burza mózgów, oraz case study.

Najnowsze artykuły

4 etapy rozwoju mówców wg Berta Deckera
2018-07-09 Szkolenia RODO – Wyższe Szkoły Bankowe zapraszają na szkolenia w miastach: Toruń, Chorzów
2018-07-09 Zmiany w prawie pracy 2019 – w oczekiwaniu na nowy Kodeks Pracy
2018-07-09 Jak dobrze wybrać firmę szkoleniową
2018-07-09 Mówcy staromodni i mówcy nowocześni – do kogo ci bliżej?
2018-07-09 SELFCOACHING – SAMOPOMOC W SYTUACJACH STRESOWYCH
2018-07-09 Efektywne szkolenia Six Sigma - Green Belt i Black Belt
2018-07-09 Kurs angielskiego online szybkim sposobem na naukę?
2018-07-09 Ośrodek Edukacyjny FORUM Anna Hoffmann
2018-07-09 MIEJSCE PRACY SZYTE NA MIARĘ – CZYLI O BENEFITACH W PRACY
2018-07-09


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft