NT Group - Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy Microsoft


Rachunkowości ucz się praktycznie!

Data publikacji: 2018-02-26

Dinozaury nie znały rachunkowości i wyginęły. To nie mógł być przypadek! Nie ryzykuj i zacznij z nami Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw!
A DLACZEGO WARTO TO ZROBIĆ?
- Bo w Tax Consilium FAKTYCZNIE nauczysz się PRAKTYKI. Na zajęciach będziesz księgował, naliczał, rozliczał, wypełniał wnioski, dokumenty, prowadził ewidencje, rozrachunki, symulacje, sporządzał deklaracje
i korekty, będziesz ustalał wynik finansowy, szukał rozwiązań i możliwości. Wszystko po to, aby poznasz PRAKTYCZNE rozliczanie i faktycznie przygotować się do prowadzenia rachunkowości spółek prawa handlowego (tzw. „pełnej księgowości”).
- Bo poznasz AUTENTYCZNE przykłady. Nasz kurs księgowości da Ci realne korzyści. Zajęcia w 70% składają się z ćwiczeń. Kolejne 30% to krótkie, teoretyczne wprowadzenia wraz z modelowymi rozliczeniami, które pomogą Ci poznać dane zagadnienie. Resztę czasu będziesz rozwiązywał zadania oparte na autentycznych przykładach, fakturach i treściach. Będziesz ćwiczył i stawał przed rozliczeniowymi wyzwaniami.
- Bo zdobędziesz umiejętności księgowania OD PRAKTYKÓW. Nasi trenerzy to czynni księgowi, doradcy podatkowi, dyrektorzy finansowy z doświadczeniem zawodowym, biznesowym i zarządczym.
To eksperci, którzy na zajęciach dzielą się swoim doświadczeniem, dają rady i praktyczne wskazówki.
- Bo zyskasz KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE. Kurs Rachunkowości w Tax Consilium obejmuje pełną drogę księgową w firmie – od faktury po bilans. Od naliczenia po deklaracje. Od jednej operacji po całą ewidencję. Dzięki temu zyskasz bardzo szeroką perspektywę i zobaczysz, jak efektywnie zarządzać finansami.
- Bo będziesz się uczył SKUTECZNIE. Oprócz ultra praktycznych warsztatów księgowych i podatkowych otrzymasz też dodatkowe zadania w formie e-learningowej, opiekę doradcy, 30 dni opieki poszkoleniowej, możliwość bezpłatnych, indywidualnych KONSULTACJI z naszym trenerem oraz KOMPLETNE MATERIAŁY,
do których będziesz mógł wrócić w późniejszej pracy.
- Bo zyskasz POTWIERDZENIE swoich umiejętności. Po kursie otrzymasz Zaświadczenie MEN o jego ukończeniu, a jeśli dodatkowo podejdziesz do egzaminu Tax Consilium (i zyskasz na nim min. 50% poprawnych odpowiedzi) – wydamy Ci CERTYFIKAT Księgowego z kodem zawodu 331301.
- Bo gwarantujemy PEWNĄ JAKOŚĆ. Do tej pory przeprowadziliśmy już 60 edycji tego kursu, a jego jakość jest Akredytowana przez Kuratorium Oświaty. Posiadamy liczne referencje, rekomendacje i rozbudowany system ewaluacji. W 2017 r. wg autentycznych opinii naszych klientów Kurs Rachunkowości od podstaw został oceniony na 5,35 /6. Opinie o nim możesz sprawdzić tutaj.
Na najbliższą edycję Certyfikowanego Kursu Rachunkowości od podstaw (start: 10.03.)
zostało 6 ostatnich miejsc. Jedno z nich może być Twoje!

Najnowsze artykuły

Kurs angielskiego online szybkim sposobem na naukę?
2018-02-26 Ośrodek Edukacyjny FORUM Anna Hoffmann
2018-02-26 MIEJSCE PRACY SZYTE NA MIARĘ – CZYLI O BENEFITACH W PRACY
2018-02-26 Certyfikat ISO 9001 - o czym pamiętać musi twoja organizacja?
2018-02-26 Staż studencki – czy warto na niego iść?
2018-02-26 Jak wyglądają kursy programowania? Opinie o Software Development Academy
2018-02-26 Kamizelki ratunkowe szefa – jak dbać o zespół?
2018-02-26 CO 2 GŁOWY TO NIE JEDNA kontra GDZIE KUCHAREK 6 TAM NIE MA CO JEŚĆ – czyli o zespołach
2018-02-26 W jaki sposób klienci podejmują decyzje zakupowe?
2018-02-26 "SPRÓBUJ" - słowo skazane na porażkę
2018-02-26


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft