ACC training group


Rachunkowości ucz się praktycznie!

Data publikacji: 2018-02-26

Dinozaury nie znały rachunkowości i wyginęły. To nie mógł być przypadek! Nie ryzykuj i zacznij z nami Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw!
A DLACZEGO WARTO TO ZROBIĆ?
- Bo w Tax Consilium FAKTYCZNIE nauczysz się PRAKTYKI. Na zajęciach będziesz księgował, naliczał, rozliczał, wypełniał wnioski, dokumenty, prowadził ewidencje, rozrachunki, symulacje, sporządzał deklaracje
i korekty, będziesz ustalał wynik finansowy, szukał rozwiązań i możliwości. Wszystko po to, aby poznasz PRAKTYCZNE rozliczanie i faktycznie przygotować się do prowadzenia rachunkowości spółek prawa handlowego (tzw. „pełnej księgowości”).
- Bo poznasz AUTENTYCZNE przykłady. Nasz kurs księgowości da Ci realne korzyści. Zajęcia w 70% składają się z ćwiczeń. Kolejne 30% to krótkie, teoretyczne wprowadzenia wraz z modelowymi rozliczeniami, które pomogą Ci poznać dane zagadnienie. Resztę czasu będziesz rozwiązywał zadania oparte na autentycznych przykładach, fakturach i treściach. Będziesz ćwiczył i stawał przed rozliczeniowymi wyzwaniami.
- Bo zdobędziesz umiejętności księgowania OD PRAKTYKÓW. Nasi trenerzy to czynni księgowi, doradcy podatkowi, dyrektorzy finansowy z doświadczeniem zawodowym, biznesowym i zarządczym.
To eksperci, którzy na zajęciach dzielą się swoim doświadczeniem, dają rady i praktyczne wskazówki.
- Bo zyskasz KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE. Kurs Rachunkowości w Tax Consilium obejmuje pełną drogę księgową w firmie – od faktury po bilans. Od naliczenia po deklaracje. Od jednej operacji po całą ewidencję. Dzięki temu zyskasz bardzo szeroką perspektywę i zobaczysz, jak efektywnie zarządzać finansami.
- Bo będziesz się uczył SKUTECZNIE. Oprócz ultra praktycznych warsztatów księgowych i podatkowych otrzymasz też dodatkowe zadania w formie e-learningowej, opiekę doradcy, 30 dni opieki poszkoleniowej, możliwość bezpłatnych, indywidualnych KONSULTACJI z naszym trenerem oraz KOMPLETNE MATERIAŁY,
do których będziesz mógł wrócić w późniejszej pracy.
- Bo zyskasz POTWIERDZENIE swoich umiejętności. Po kursie otrzymasz Zaświadczenie MEN o jego ukończeniu, a jeśli dodatkowo podejdziesz do egzaminu Tax Consilium (i zyskasz na nim min. 50% poprawnych odpowiedzi) – wydamy Ci CERTYFIKAT Księgowego z kodem zawodu 331301.
- Bo gwarantujemy PEWNĄ JAKOŚĆ. Do tej pory przeprowadziliśmy już 60 edycji tego kursu, a jego jakość jest Akredytowana przez Kuratorium Oświaty. Posiadamy liczne referencje, rekomendacje i rozbudowany system ewaluacji. W 2017 r. wg autentycznych opinii naszych klientów Kurs Rachunkowości od podstaw został oceniony na 5,35 /6. Opinie o nim możesz sprawdzić tutaj.
Na najbliższą edycję Certyfikowanego Kursu Rachunkowości od podstaw (start: 10.03.)
zostało 6 ostatnich miejsc. Jedno z nich może być Twoje!

Najnowsze artykuły

Szkolenia forex – dlaczego warto postawić na edukację?
2018-02-26 W co powinna być wyposażona dobra sala konferencyjna?
2018-02-26 Jaki kurs kadry i płace jest najlepszy?
2018-02-26 Zarządzaje energią, a nie czasem, czyli skąd się bierze efektywność osobista
2018-02-26 Czy księgowość jest trudna i czy to dobry zawód?
2018-02-26 Cykl krótkich artykułów do Warsztatów z Przywództwa Angażującego. Czego możemy nauczyć się od Aleksandra Wielkiego i innych wodzów starożytności.
2018-02-26 Droga do rozwoju umiejętności koniecznych do pracy na rynku międzynarodowego konsultingu
2018-02-26 Wybierz się w podróż, a powrócisz z niej jako prawdziwy lider
2018-02-26 Cykl krótkich artykułów do Warsztatów z Przywództwa Angażującego
2018-02-26 Dofinansowanie szkoleń nawet do 80%
2018-02-26


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Agilebiz.pl Golden Training 4Grow ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Grupa Solberg Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Berndson Bioszkolenia Human Skills Copernicus Questus Marketingonline IKJM McHayes&Steward Group Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Wow Effect Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej k2coaching.pl QA Pharma TQM Soft