Witalni.pl - terminarz szkoleń


MBA Open Day w Akademii Leona Koźmińskiego

Data publikacji: 2017-09-04

MBA Open Day w Akademii Leona Koźmińskiego

Jak poszerzyć swoje kompetencje? W jakim kierunku się rozwijać? Jak lepiej zarządzać firmą? To pytania, nad którymi często rozmyślamy. Warto wypróbować różne sposoby, pozwalające na zapoznanie się z możliwościami kształcenia i rozwoju zawodowego. Jednym z nich są dni otwarte organizowane przez uczelnie. Już 9 września w Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się dzień otwarty studiów MBA. Celem spotkania jest prezentacja programów oferowanych przez uczelnię, a także pomoc w dobraniu odpowiedniej ścieżki rozwoju.


Podczas dnia otwartego przyszli studenci będą mogli zapoznać się zarówno ze sposobem prowadzenia zajęć, jak i porozmawiać z wykładowcami, którzy udzielą informacji o wybranych kierunkach. Dodatkowo Akademia Leona Koźmińskiego przygotowała konsultacje z doradcami edukacyjnymi, którzy pomogą dobrać najlepszy program studiów MBA, dopasowany do potrzeb kandydatów.


W programie spotkania przewidziane są również dwa wykłady – od godziny 10:00 „Negocjacje i budowanie relacji w biznesie” prowadzone przez Nikolaya Kirova oraz od godziny 12:30 „Finanse – jak zwiększać wartość przedsiębiorstwa” przygotowane przez dra Pawła Wnuczaka.


– Akademia Leona Koźmińskiego posiada bogatą ofertę studiów MBA. Programem najbardziej ogólnym

i uniwersalnym jest Executive MBA, notowany w pierwszej 100–tce najlepszych programów MBA na świecie według rankingu „Financial Times”. ALK ma w swoim portfolio również specjalistyczne kierunki MBA przystosowane do potrzeb różnych branż. Są to m.in. MBA Finanse, MBA IT, MBA dla inżynierów czy MBA Logistyka I Łańcuchy Dostaw – mówi Monika Żochowska, doradca edukacyjny Akademii Leona Koźmińskiego.


Studia MBA rozwijają i poszerzają kompetencje, które są niezbędne na wyższych szczeblach kariery zawodowej. Studenci z dyplomem Akademii Leona Koźmińskiego zwiększają również swoją konkurencyjność na rynku – Koźmiński jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN.


Aby wziąć udział w spotkaniu należy wejść na stronę http://www.kozminski.edu.pl/mbaday/ i zapisać się na wydarzenie. Liczba miejsc jest ograniczona.Zapisz

Najnowsze artykuły

Dofinansowanie szkoleń nawet do 80%
2017-09-04 10 finansowych zmian w 2018 r., które musisz znać!
2017-09-04 5 Rzeczy aby odnieść sukces
2017-09-04 3 sposoby na kontynuowanie nauki ze stażem w zawodzie
2017-09-04 Praktyczne szkolenia z ochrony danych osobowych - dla kogo?
2017-09-04 6 sposobów na rozwiązanie zadań z księgowości, kadr i płac
2017-09-04 XXI Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków
2017-09-04 Szkolenia – czy warto się uczyć obsługi AutoCADa, czy lepiej od razu zainwestować w naukę Revita
2017-09-04 Jakość wody przeznaczonej do spożycia – proces uzdatniania wody i jej zabezpieczania przed wtórnym skażeniem mikrobiologicznym
2017-09-04 Akademia Versum – internetowe szkolenie z branży hair & beauty
2017-09-04


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki 4Grow ATL Urząd Dozoru Technicznego TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted progress UDT theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Berndson Bioszkolenia Human Skills Promako Questus Marketingonline IKJM McHayes&Steward Group Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab