VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Sprawdź kalendarz szkoleń 2019


I Ty możesz zostać SPECJALISTĄ ds. Wynagrodzeń i Kadr

Data publikacji: 2019-05-27

Już niebawem rusza Kurs, który Ci to umożliwi (02.06.2019r.). Nasz znakomity Trener – Wiktoria Kuczmańska – przygotowała liczne przykłady, w oparciu o które zostaną omówione zagadnienia z zakresu kadr i Płac. Kurs obejmuje bardzo szeroki zakres tematyczny. Maksymalnie wykorzystujemy czas na zajęciach, ponieważ chcemy, abyś skończył go z KONKRETNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI. Razem z naszym Trenerem poprowadzisz PEŁNE ROZRACHUNKI Z PRACOWNIKAMI, ZAKŁADEM UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH I URZĘDEM SKARBOWYM. Będziesz sporządzać autentyczne dokumenty, deklaracje podatkowe, deklaracje ZUS i różne warianty list płac. Rozliczysz składniki płacowe, zasiłki, przerwy w pracy, urlopy wypoczynkowe i wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych. Zapoznasz się też z najnowszymi przepisami prawa pracy i zyskasz wiedzę, jak stosować je w praktyce gospodarczej. Poznasz obowiązki, uprawnienia i zasady regulujące relację pracownik – pracodawca i… wiele, wiele więcej praktycznych informacji, rad i wskazówek (tutaj możesz sprawdzić CELE I EFEKTY, jaki osiągniesz dzięki temu kursowi).

,,Kursy prowadzę w oparciu o autorski skrypt. Zajęcia to właściwie warsztaty, na których uczę, jak praktycznie naliczać listę płac, prowadzić dokumentację personalną, interpretować przepisy prawa pracy czy rozliczać pracowników. Przede wszystkim nasi uczestnicy rozwiązują zadania, przykłady „wzięte z życia”, wypełniają dokumenty, np. PITy. Wszystko po to, aby przygotować się do pracy w działach kadr i płac. Tak, bazuję na swoim doświadczeniu. Gdy rekrutuję pracowników przede wszystkim zwracam uwagę na to, co potrafią. Dziś liczą się umiejętności”

Wiktoria Kuczmańska – Trener Tax Consilium, Kierownik Działu Kadr i Płac
Udział w kursie kadrowo-płacowym potwierdzi Twoje kompetencje, wiedzę oraz wzmocni Twoją pozycję na rynku pracy. Otrzymasz bowiem zaświadczenie MEN, a gdy zdasz pisemny, praktyczny egzamin – zyskasz również certyfikat specjalisty ds. wynagrodzeń i specjalisty ds. płac wraz z kodem zawodu według kwalifikacji MPiPS (242310, 242307).

A co mówią o kursie nasi absolwenci?

Agnieszka Brozowska Kurs przeprowadzony rzetelnie, trener z ogromną wiedzą, potrafiący przekazać ją w interesujący i skuteczny sposób
Joanna Hoyda Każde zadanie było dobrze tłumaczone. Pani Wiktoria super prowadziła zajęcia, odpowiadała na każde pytanie, bardzo dobrze tłumaczyła.
Marta Tokarz Profesjonalnie przeprowadzony kurs. Ciekawy pod względem merytorycznym z uwzględnieniem zmian przepisów prawa pracy.
Kinga Łaciak Kurs bardzo merytoryczny i praktyczny. Trener ma ogromną wiedzę, którą potrafił dobrze i zrozumiale przekazać
Joanna Kijanka Trener - super! Zbyt mało czasu vs obszerność materiału i możliwość DOBREGO zgłębienia wiedzy, szczególnie w oparciu o Case Study
Dorota Kaim Świetne przygotowanie, doskonała wiedza praktyczna wykładowcy
Wojciech Gorczyca Trener bardzo rzetelny i z ogromną wiedzą. Kurs bardzo fajny i treściwy.
Monika Delegos Pani Wiktoria jest praktykiem z wieloletnim stażem, fantastyczna, ciepła osoba z ogromną wiedzą.
Kinga Majka Kurs bardzo przydatny i umożliwił zdobycie wiedzy osobie, która nie miała w tym żadnego doświadczenia w tym temacie.
Anna Faliszewska Ogromna wiedza, praktyczne przykłady, sumienność Pani Wiktorii Kuczmańskiej sprawiła że kurs był naprawdę przydatny i efektywny.
Anna Hebda Trener bardzo kompetentny, życzliwy.
Uczestnik Kusu; Basia Super! Będę polecać! Pokłony dla Pani Trener-WSPANIAŁA!
Jolanta Bajorek Kurs profesjonalnie prowadzony, wysoka kultura osobista Pani Trener.
Magdalena, księgowa Byłam zaskoczona formą i profesjonalnie ale również ciekawie przygotowanymi materiałami.
Weronika Kowalczyk Bardzo miło, sprawnie i dokładnie.
Anna Knapik Trener znający prawo na bardzo wysokim poziomie, ekspert w swojej dziedzinie, przekazuje wiedze praktyczną ze swojego doświadczenia.
Izabela Karkoszka Zajęcia bardzo dobrze zorganizowane, bardzo kompetentny trener.
Małgorzata Baran Kurs bardzo praktyczny, trener z ogromną wiedzą, umiejętnością przekazywania treści oraz cierpliwością, chęcią pomocy. Forma i treść przemyślana, z chęcią pójdę na kurs dla zaawansowanych.
Uczestnik Kursu; Anonim Dużo praktycznej wiedzy, Pani Trener umie przekazać wiedzę w sposób atrakcyjny, zachęcać grupę do udziału.
Uczestnik Kursu; Kasia Bardzo dobrze prowadzone zajęcia przez prowadzącą osobę.
Uczestnik Kursu; Poprzez zastosowanie teorii w praktyce przez prowadzącego. Kurs dobrze przygotowany do ewentualnej pracy w zakresie kadr i płac.
Uczestnik Kursu; Bardzo przydatny kurs dla laików i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z płacami. Rzetelne podejście do tematu, wiele przykładów. Nie marnowanie czasu, tylko robienie ćwiczeń od deski do deski.
Urszula Patynko trener posiada ogromną wiedzę i potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, kurs spełnił moje oczekiwania.
Anna, Finanse zaznaczono anonimową publikację Kurs spełnił moje oczekiwania. Odświeżyłam sobie wiedzę ze studiów, oraz rozszerzyłam wiedzę o nowe, praktyczne obszary
Anna Kuźma Super zapisuję się na kolejny kurs.
Dorota, Administracja Doskonała prowadząca, z pasją i poczuciem humoru, przeprowadziła nas przez meandry kadr i płac. Bardzo dziękuję Pani Wiktorio!
Uczestnik Kursu; Sylwia Kurs ciekawy, Pani Wiktoria bardzo kompetentna i otwarta.
Justyna, księgowa Kurs bardzo praktyczny, dostarcza mnóstwo wiedzy. Trener bardzo profesjonalnie prowadził zajęcia, odpowiadał na każde pytanie
Kucia Małgorzata Generalnie super. Forma prowadzenia bardzo atrakcyjna, nie teoria się liczyła a praktyka. P. Wiktoria ma ogromną cierpliwość do kursantów, super wszystko potrafi wytłumaczyć.
Beata Kozłowska Kurs obejmował niezbędne podstawy kadrowo-płacowe, był prowadzony w zrozumiały sposób, przez trenera z ogromną wiedzą.
Monika Czekaj Kurs bardzo pomocny, duży plus za część praktyczną, p. Wiktoria fantastycznie prowadzi zajęcia. Będę polecać Państwa kurs znajomym!
Marta Leks Kurs bardzo efektywny. Trener wspaniały! Niesamowita wiedza i dar przekazywania wiadomości.
Agnieszka Pypa Kurs idealny nawet dla osób poczatkujących
Katarzyna Madej Pani Wiktoria Kuczmańska jest niesamowitym trenerem , b.zaangażowanym, potrafiącym wszystko wytłumaczyć, do tego cierpliwym i uśmiechniętym.
Anna Antoniewska Uważam, że zarówno kurs jak i prowadząca to wysoki poziom kompetencji. Mimo, że jestem początkująca to dużo wyniosłam z kursu
Uczestnik Kursu; Ola Rzeczowa prowadząca, która podawała praktyczne przykłady ( tzw. "z życia"). Na każde pytanie udzielała odpowiedzi, a w razie potrzeby tłumaczyła daną kwestię nawet kilkakrotnie.
Uczestnik Kursu; Kurs bardzo praktyczny, trener bardzo doświadczony.
Uczestnik Kursu;, Beata Jestem bardzo zadowolona, profesjonalne podejście w każdym calu
Uczestnik Kursu; Katarzyna Przede wszystkim Trener godny polecenia każdej osobie, która chce poznać tematykę kadr i płac. Ogromna wiedza, ale też sposób jej przekazywania na najwyższym poziomie
Uczestnik Kursu; Beata Kurs prowadzony w bardzo praktyczny sposób, Pani Wiktoria posiada bardzo dużą wiedzę, którą umie przekazać w przystępny sposób.
Uczestnik Kursu; Małgorzata Profesjonalizm w całym calu.
Uczestnik Kursu;, Beata Super kurs , rewelacyjna prowadząca ! Świetny program

Przeczytaj wywiad z p. Wiktorią Kuczmańską.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Więcej informacji o szkoleniu znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie na nie odpowiemy! Czekamy na Ciebie w naszym biurze, pod telefonem lub e-mailem.

Do zobaczenia na zajęciach!

Najnowsze artykuły

PIT DLA MŁODYCH
2019-05-27 Admin - szara eminencja w naszej codzienności
2019-05-27 Zostań moderatorem Design Thinking
2019-05-27 Nowoczesny savoir-vivre w biznesie
2019-05-27 Controlling personalny – podstawowe grupy mierników
2019-05-27 Rynek pracy w Warszawie
2019-05-27 Skuteczny mentoring w firmie – od czego zależy?
2019-05-27 Czym jest biała lista podatników oraz jakich dostarcza informacji?
2019-05-27 Cyfryzacja i udogodnienia dla klientów MetLife
2019-05-27 SPOŁECZNY DOWÓD SŁUSZNOŚCI
2019-05-27


Evago Skills Eurofinance Training Imperium Szkoleniowe Rodoszczecin.pl Stowarzyszenie AUTOKLUB POZNAŃSKI Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Sentio Vando Sp. zo.o. Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr communication corner group Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
AVENHANSEN - Standardy jakości szkoleń i gwarancja praktycznych umiejętności