VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Sprawdź kalendarz szkoleń 2019


Kurs angielskiego online szybkim sposobem na naukę?

Data publikacji: 2018-11-13

Obecnie znajomość języków obcych, a zwłaszcza angielskiego, jest absolutną koniecznością. Bez posiadania tej umiejętności niemal niemożliwe jest nawiązywanie kontaktów z międzynarodowymi firmami, samorozwój
i awans zawodowy..Twoja praca charakteryzuje się nieregularnymi godzinami pracy i nie masz czasu na kursy? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być nauka przez Internet!Sposób na naukę – angielski przez internet


W dobie Internetu’ trudno jest znaleźć wymówkę, że czegoś ,,nie da” się zrobić. Kursy internetowe mają ogrom zalet. Nie musisz jechać w wyznaczone miejsca, a jedynie włączyć komputer gdziekolwiek jesteś. Istnieje wiele rodzajów internetowej nauki.


Kursy internetowe mogą mieć postać mailingową lub polegać na przesyłaniu e-booków z konkretną partią materiału do nauki. Przy takiej metodzie wymagana jest duża samodyscyplina w przyswajaniu wiedzy.

Jeśli jednak jej nie posiadasz – takie kursy nie przyniosą efektu.


Szczególnie przyjemną i niezwykle popularną metodą jest nauka poprzez video. Dzieje się to na dwa sposoby – dostajesz przygotowane filmiki, np. na YouTube lub umawiasz się na indywidualną lekcję angielskiego

z lektorem, która odbywa się przez Skype.Takie rozwiązanie ma wiele zalet, jednak nie jest idealnym. Możesz bowiem przyswoić wiedzę z zakresu gramatyki, ale mieć problemy z poprawnym mówieniem i przełamaniem bariery językowej.


Wszystkich niezbędnych elementów dobrej znajomości języka obcego pomoże Ci się nauczyć się rozmowa

z nauczycielem przez Internet i taka forma jest najbardziej rekomendowana.


Rozmawiaj płynnie po angielsku


Angielski to międzynarodowy język komunikacji.Jego znajomość na poziomie jedynie podstawowym, rozumianym jako A1 czy A2, niestety nie wystarcza. Nie masz czasu uczyć się angielskiego lub w Twoim mieście nie ma dobrych szkół językowych? Nie szkodzi! ! Są szkoły językowe, które oferują kursy za pośrednictwem Internetu. To rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas, pieniądze, a także lubiących nowoczesne rozwiązania.


Tutlo, szkoła językowa online, pozwala na  naukę angielskiego z każdego miejsca na świecie! Ogromna zaletą kursów Tutlo jest to, że prowadzą je doświadczeni native speakerzy.


Jeśli jednak zaczynasz dopiero przygodę z angielskim, możesz wybrać zajęcia z polskim lektorem i przejść na zajęcia. Kurs dostosowuje się do Twoich potrzeb i możesz z niego korzystać w wybranym przez siebie czasie. Nie musisz umawiać się z lektorem, ponieważ wszystkie zajęcia odbywają się na żądanie. Wystarczy zalogować się na platformę, wybrać kurs i połączyć się z jednym z dostępnych tutorów. To świetna propozycja dla osób zapracowanych lub rodziców, którzy nie mają z kim zostawić swoich pociech.


Zadbaj o swój angielski dzięki kursom angielskiego on-line z native speakereami w Tutlo!

Najnowsze artykuły

PIT DLA MŁODYCH
2018-11-13 Admin - szara eminencja w naszej codzienności
2018-11-13 Zostań moderatorem Design Thinking
2018-11-13 Nowoczesny savoir-vivre w biznesie
2018-11-13 Controlling personalny – podstawowe grupy mierników
2018-11-13 Rynek pracy w Warszawie
2018-11-13 Skuteczny mentoring w firmie – od czego zależy?
2018-11-13 Czym jest biała lista podatników oraz jakich dostarcza informacji?
2018-11-13 Cyfryzacja i udogodnienia dla klientów MetLife
2018-11-13 I Ty możesz zostać SPECJALISTĄ ds. Wynagrodzeń i Kadr
2018-11-13


Evago Skills Eurofinance Training Imperium Szkoleniowe Rodoszczecin.pl Stowarzyszenie AUTOKLUB POZNAŃSKI Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Sentio Vando Sp. zo.o. Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr communication corner group Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
AVENHANSEN - Standardy jakości szkoleń i gwarancja praktycznych umiejętności