VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Sprawdź kalendarz szkoleń 2019

VIDI CENTRUM ROZWOJU KADR

Strona firmowa
www.superszkolenia.pl
CHARAKTERYSTYKA
Pomagamy firmą rozwijać ich pracowników w zakresie umiejętności handlowych i kierowniczych, a także interpersonalnych.

 

Misja naszej firmy to wspieranie przedsiębiorców i ich personel, aby osiągali lepsze wyniki w swojej działalności.Szkolenia dają Państwu szansę rozwoju swoich umiejętności, pozwalają poznać najnowsze techniki obsługi klienta, sprzedaży kierowani zespołem czy komunikacji i współpracy.


Dla wielu firm szkolenia to jedna z inwestycji, która szybko zwraca się w postaci materialnej (lepsze umiejętności sprzedażowe generują przychód firmy) i niematerialnej (wzrasta wydajność pracy).

 

Polecam aktywne warsztaty, kształtujące doskonałych pracowników:

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia dla handlowców Chcesz wiedzieć jak prezentować ofertę handlową, negocjować ceny i skutecznie sprzedawać? Już dziś sprawdź szeroką ofertę szkoleń, które oferujemy handlowcom.
Wśród nich znajdziesz kursy z pozyskiwania nowych klientów, technik sprzedaży, obsługi trudnych klientów, rozmów telefonicznych z klientem, zamykania sprzedaży, reklamacji, negocjacji cen i nie tylko. 

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia dla kadry zarządzającej

 

Zarządzanie ludźmi to jeden z ważniejszych aspektów działalności każdego przedsiębiorstwa. Z myślą o kierownikach, menadżerach i innych pracownikach zarządów firm, przygotowaliśmy specjalną ofertę szkoleń. Zapraszamy do udziału w kursach menadżerskich z kierowania zespołem, motywowania pracowników, budowania zespołu, zarządzania zmianą i innych.

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia interpersonalne

Szkolenia interpersonalne
Planujesz zainwestować w swoje umiejętności osobiste? Chcesz podnieść swoją pozycję na rynku pracy? Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą szkoleń dla pracowników różnych szczebli zainteresowanych rozwojem osobistym. W szczególności zapraszamy do udziału w kursach efektywnej komunikacji, perswazji i wywierania wpływu oraz zarządzania stresem. 

                                           INNE
                NASZE
                SZKOLENIA

 

 

Sukces każdej firmy to ludzie. NAJLEPSI LUDZIE.

 

Umiejętności pracowników zarówno SPRZEDAŻOWE, jak i KIEROWNICZE SĄ KLUCZEM SUKCESU FIRMY.

 
O NAS

Opinie uczestników:

Magdalena z Katowic: „Szkolenie jest bardzo dobrym doświadczeniem. Pozwoliło spojrzeć na problem z innej strony. Dzięki szkoleniu wprowadzę nowe zasady w firmie, przyjaźnie podejdę do pracownika. Szkolenie profesjonalne na wysokim poziomie, przykłady na własnych doświadczeniach. Bardzo owocne”

Anna z Poznania: „ uświadomienie sobie ważności tematów o których miało się widzę. › uświadomienie sobie błędów, które się popełnia w rozmowie”

Jacek z Warszawy: „Jedno z najlepszych w jakich uczestniczyłem”

Radosław z Warszawy: „Najlepsze szkolenie w którym uczestniczyłem w tym roku (a byłem na 4) Największa ilość przydatnej wiedzy którą można bezpośrednio wykorzystać”

Wojciech z Warszawy: „Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Informacje uzyskane były bardzo skoncentrowane na temat szkolenia, były bardzo przydatne, oraz atmosfera jest super podczas szkolenia”

Piotr z Krakowa: „szkolenie było przeprowadzone w miłej atmosferze. Zakres wiedzy prowadzącego na temat szkolenia był duży i dobrze przekazany co pozwoli mi nabytą wiedzę wykorzystać w pracy zawodowej”

Krzysztof z Warszawy: „jak zwykle bardzo dobre wrażenia z perspektywą na udział w kolejnych”

Paweł z Katowic: „ciekawe, aktywizujące, mądrze przygotowane i dobrze przeprowadzone. Poznałem cechy dobrego lidera, poznałem swoje błędy i dowiedziałem się jak je poprawić. Szkolenie bardzo inspirujące, przebiegające w dobre atmosferze, zachęcające do pracy nad sobą”
Evago Skills Eurofinance Training Stowarzyszenie AUTOKLUB POZNAŃSKI Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr communication corner group ItDesk Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
4Grow - Jesteś na dobrej drodze - możesz nauczyć się wszystkiego!