POTWIERDZONE SZKOLENIA Z ZAKRESU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

VIDI CENTRUM ROZWOJU KADR

Strona firmowa
www.superszkolenia.pl
CHARAKTERYSTYKA
Pomagamy firmą rozwijać ich pracowników w zakresie umiejętności handlowych i kierowniczych, a także interpersonalnych.

 

Misja naszej firmy to wspieranie przedsiębiorców i ich personel, aby osiągali lepsze wyniki w swojej działalności.Szkolenia dają Państwu szansę rozwoju swoich umiejętności, pozwalają poznać najnowsze techniki obsługi klienta, sprzedaży kierowani zespołem czy komunikacji i współpracy.


Dla wielu firm szkolenia to jedna z inwestycji, która szybko zwraca się w postaci materialnej (lepsze umiejętności sprzedażowe generują przychód firmy) i niematerialnej (wzrasta wydajność pracy).

 

Polecam aktywne warsztaty, kształtujące doskonałych pracowników:

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia dla handlowców Chcesz wiedzieć jak prezentować ofertę handlową, negocjować ceny i skutecznie sprzedawać? Już dziś sprawdź szeroką ofertę szkoleń, które oferujemy handlowcom.
Wśród nich znajdziesz kursy z pozyskiwania nowych klientów, technik sprzedaży, obsługi trudnych klientów, rozmów telefonicznych z klientem, zamykania sprzedaży, reklamacji, negocjacji cen i nie tylko. 

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia dla kadry zarządzającej

 

Zarządzanie ludźmi to jeden z ważniejszych aspektów działalności każdego przedsiębiorstwa. Z myślą o kierownikach, menadżerach i innych pracownikach zarządów firm, przygotowaliśmy specjalną ofertę szkoleń. Zapraszamy do udziału w kursach menadżerskich z kierowania zespołem, motywowania pracowników, budowania zespołu, zarządzania zmianą i innych.

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia interpersonalne

Szkolenia interpersonalne
Planujesz zainwestować w swoje umiejętności osobiste? Chcesz podnieść swoją pozycję na rynku pracy? Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą szkoleń dla pracowników różnych szczebli zainteresowanych rozwojem osobistym. W szczególności zapraszamy do udziału w kursach efektywnej komunikacji, perswazji i wywierania wpływu oraz zarządzania stresem. 

                                           INNE
                NASZE
                SZKOLENIA

 

 

Sukces każdej firmy to ludzie. NAJLEPSI LUDZIE.

 

Umiejętności pracowników zarówno SPRZEDAŻOWE, jak i KIEROWNICZE SĄ KLUCZEM SUKCESU FIRMY.

 
O NAS

Opinie uczestników:

Magdalena z Katowic: „Szkolenie jest bardzo dobrym doświadczeniem. Pozwoliło spojrzeć na problem z innej strony. Dzięki szkoleniu wprowadzę nowe zasady w firmie, przyjaźnie podejdę do pracownika. Szkolenie profesjonalne na wysokim poziomie, przykłady na własnych doświadczeniach. Bardzo owocne”

Anna z Poznania: „ uświadomienie sobie ważności tematów o których miało się widzę. › uświadomienie sobie błędów, które się popełnia w rozmowie”

Jacek z Warszawy: „Jedno z najlepszych w jakich uczestniczyłem”

Radosław z Warszawy: „Najlepsze szkolenie w którym uczestniczyłem w tym roku (a byłem na 4) Największa ilość przydatnej wiedzy którą można bezpośrednio wykorzystać”

Wojciech z Warszawy: „Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Informacje uzyskane były bardzo skoncentrowane na temat szkolenia, były bardzo przydatne, oraz atmosfera jest super podczas szkolenia”

Piotr z Krakowa: „szkolenie było przeprowadzone w miłej atmosferze. Zakres wiedzy prowadzącego na temat szkolenia był duży i dobrze przekazany co pozwoli mi nabytą wiedzę wykorzystać w pracy zawodowej”

Krzysztof z Warszawy: „jak zwykle bardzo dobre wrażenia z perspektywą na udział w kolejnych”

Paweł z Katowic: „ciekawe, aktywizujące, mądrze przygotowane i dobrze przeprowadzone. Poznałem cechy dobrego lidera, poznałem swoje błędy i dowiedziałem się jak je poprawić. Szkolenie bardzo inspirujące, przebiegające w dobre atmosferze, zachęcające do pracy nad sobą”
Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Fundacja Wszechnicy Budowlanej Poland & Emirates Grupa Solberg edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST ItDesk communication corner group Kancelaria rbr 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Pomagamy rozwijać Twoją firmę i pracowników, by zwiększać wartość i skuteczność działań.