Twój partner w szkoleniach

VIDI CENTRUM ROZWOJU KADR

Strona firmowa
www.superszkolenia.pl
CHARAKTERYSTYKA
Pomagamy firmą rozwijać ich pracowników w zakresie umiejętności handlowych i kierowniczych, a także interpersonalnych.

 

Misja naszej firmy to wspieranie przedsiębiorców i ich personel, aby osiągali lepsze wyniki w swojej działalności.Szkolenia dają Państwu szansę rozwoju swoich umiejętności, pozwalają poznać najnowsze techniki obsługi klienta, sprzedaży kierowani zespołem czy komunikacji i współpracy.


Dla wielu firm szkolenia to jedna z inwestycji, która szybko zwraca się w postaci materialnej (lepsze umiejętności sprzedażowe generują przychód firmy) i niematerialnej (wzrasta wydajność pracy).

 

Polecam aktywne warsztaty, kształtujące doskonałych pracowników:

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia dla handlowców Chcesz wiedzieć jak prezentować ofertę handlową, negocjować ceny i skutecznie sprzedawać? Już dziś sprawdź szeroką ofertę szkoleń, które oferujemy handlowcom.
Wśród nich znajdziesz kursy z pozyskiwania nowych klientów, technik sprzedaży, obsługi trudnych klientów, rozmów telefonicznych z klientem, zamykania sprzedaży, reklamacji, negocjacji cen i nie tylko. 

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia dla kadry zarządzającej

 

Zarządzanie ludźmi to jeden z ważniejszych aspektów działalności każdego przedsiębiorstwa. Z myślą o kierownikach, menadżerach i innych pracownikach zarządów firm, przygotowaliśmy specjalną ofertę szkoleń. Zapraszamy do udziału w kursach menadżerskich z kierowania zespołem, motywowania pracowników, budowania zespołu, zarządzania zmianą i innych.

 

KLIKNIJ TUTAJ: szkolenia interpersonalne

Szkolenia interpersonalne
Planujesz zainwestować w swoje umiejętności osobiste? Chcesz podnieść swoją pozycję na rynku pracy? Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą szkoleń dla pracowników różnych szczebli zainteresowanych rozwojem osobistym. W szczególności zapraszamy do udziału w kursach efektywnej komunikacji, perswazji i wywierania wpływu oraz zarządzania stresem. 

                                           INNE
                NASZE
                SZKOLENIA

 

 

Sukces każdej firmy to ludzie. NAJLEPSI LUDZIE.

 

Umiejętności pracowników zarówno SPRZEDAŻOWE, jak i KIEROWNICZE SĄ KLUCZEM SUKCESU FIRMY.

 
O NAS

Opinie uczestników:

Magdalena z Katowic: „Szkolenie jest bardzo dobrym doświadczeniem. Pozwoliło spojrzeć na problem z innej strony. Dzięki szkoleniu wprowadzę nowe zasady w firmie, przyjaźnie podejdę do pracownika. Szkolenie profesjonalne na wysokim poziomie, przykłady na własnych doświadczeniach. Bardzo owocne”

Anna z Poznania: „ uświadomienie sobie ważności tematów o których miało się widzę. › uświadomienie sobie błędów, które się popełnia w rozmowie”

Jacek z Warszawy: „Jedno z najlepszych w jakich uczestniczyłem”

Radosław z Warszawy: „Najlepsze szkolenie w którym uczestniczyłem w tym roku (a byłem na 4) Największa ilość przydatnej wiedzy którą można bezpośrednio wykorzystać”

Wojciech z Warszawy: „Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Informacje uzyskane były bardzo skoncentrowane na temat szkolenia, były bardzo przydatne, oraz atmosfera jest super podczas szkolenia”

Piotr z Krakowa: „szkolenie było przeprowadzone w miłej atmosferze. Zakres wiedzy prowadzącego na temat szkolenia był duży i dobrze przekazany co pozwoli mi nabytą wiedzę wykorzystać w pracy zawodowej”

Krzysztof z Warszawy: „jak zwykle bardzo dobre wrażenia z perspektywą na udział w kolejnych”

Paweł z Katowic: „ciekawe, aktywizujące, mądrze przygotowane i dobrze przeprowadzone. Poznałem cechy dobrego lidera, poznałem swoje błędy i dowiedziałem się jak je poprawić. Szkolenie bardzo inspirujące, przebiegające w dobre atmosferze, zachęcające do pracy nad sobą”
Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft