VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Sprawdź kalendarz szkoleń 2019

TQMsoft Sp. z o.o., Sp. k.

Strona firmowa
www.tqmsoft.com
CHARAKTERYSTYKA

Doświadczenie 

Ponad 20 lat doświadczenia w zakresie specjalistycznych rozwiązań z obszaru jakości, produktywności i rozwoju dla branży produkcyjnej, blisko 2000 klientów z rynku krajowego i zagranicznego sprawia, że obecnie TQMsoft to niekwestionowany lider na krajowym rynku.


Standardy

Nasze wysokie kompetencje organizacyjne i standardy działania potwierdzone są przez certyfikaty ISO 9001:2008- wymagania systemu zarządzania jakością oraz ISO 29990:2011 - wymagania dla dostawców usług szkoleniowych.


Specjalistyczna oferta szkoleniowa

Naszym Klientom oferujemy ponad 250 tematów szkoleniowych będących odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynkowe w branży produkcyjnej. Obszary w których się specjalizujemy to: uniwersalne narzędzia jakości, statystyczne narzędzia jakości, six sigma, normy, wymagania, audyty, metrologia i kontrola, narzędzia zarządzania, inwentyka

 i innowacje, lean manufacturing, zarządzanie produkcją, logistyka oraz umiejętności osobiste.


Nasze autorskie programy rozwojowe

PersonAll® to nasza propozycja szkoleń z zakresu rozwoju umiejętności osobistych, każdy trening kompetencji osobistych 

w naszej ofercie, jest maksymalnie sprofilowany pod konkretne stanowisko / grupę stanowisk, któremu jest dedykowany.

Kadra

Współpracujemy z ponad 80 trenerami, którzy są wykwalifikowanymi praktykami z doświadczeniem zawodowym w branży produkcyjnej.


Wsparcie 

W naszej ofercie znajdują się usługi wdrożeniowe i konsultacyjne. Zajmujemy się kompleksowym diagnozowaniem problemów i ich rozwiązywaniem. Pomagamy zrozumieć i wdrożyć nowe normy i zagadnienia.


Profesjonalny zespół  

Pracownicy naszej firmy nie tylko zajmują się organizacją szkoleń, ale przede wszystkim z troską opiekują się naszymi klientami pozostając z nimi w stałym kontakcie, reagując na indywidualnie zgłaszane zapotrzebowanie.


Logistyka szkoleń

Dysponujemy profesjonalnie przygotowanymi salami szkoleniowymi z pełnym wyposażeniem. 

Nasi klienci otrzymują materiały szkoleniowe w formie elektronicznej i papierowej.


Ciągłe doskonalenie 

Nieustannie obserwujemy rynek, śledząc światowe trendy w branży jakości i produktywności. Dzięki temu możemy stale poszerzać naszą ofertę i skutecznie wdrażać na polskim rynku najnowocześniejsze rozwiązania – średnio ponad 20 nowości szkoleniowych rocznie. 


Referencje

 Możemy pochwalić się bogatą listą referencji otrzymanych od naszych klientów.


Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

O NAS

TQMsoft - Let’s design & process…

Projektujemy kluczowe procesy w obszarze usług i produkcji. Jako doświadczony partner biznesowy, wszechstronnie pomagamy naszym Klientom w doborze narzędzi projektowania, nadzorowania oraz w doskonaleniu wybranych przez nich procesów.

Kompleksowo realizujemy usługi, począwszy identyfikacji potrzeb, poprzez dostarczenie zaprojektowanych rozwiązań z zachowaniem najwyższej jakości aż do etapu zamknięcia projektu i przeniesienia współpracy na inne obszary.

 

KIM JESTEŚMY I JAKIE ROZWIĄZANIA PROPONUJEMY?

  • Lider szkoleń dla branży produkcyjnej - szkolenia i konsultacje, które są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynkowe w branży produkcyjnej i usługowej,
  • Dostawca sprawdzonych rozwiązań z zakresu jakości i produktywności - oprogramowanie do zapewnienia jakości oraz narzędzia optymalizujące wydajność produkcji.

 

CO OTRZYMUJĄ NASI KLIENCI?

Szkolenia doskonalące kluczowe kompetencje pracowników sprofilowane pod konkretne branże, stanowiska i specjalizacje. Programy elastycznie dostosowane do potrzeb klienta lub stworzone od podstaw.

Pomoc w projektowaniu i usprawnianiu procesów dzięki odpowiednim konsultacjom, doradztwu i wdrożeniom.

Specjalistyczne rozwiązania pozwalające na sprawne zarządzanie i monitorowanie produkcji oraz kontrolę jakości.

Sprzęt i oprogramowanie renomowanych producentów. Narzędzia do pomiarów, analizy i wizualizacji wyników. Wdrożenia i serwis na najwyższym poziomie.

 

DLACZEGO KLIENCI NAS WYBIERAJĄ?

Liczy się doświadczenie zebrane na wielu rynkach, w różnych branżach, setkach firm i od tysięcy uczestników szkoleń rocznie, na przestrzeni ponad 20 lat.

Istotne są pewność i bezpieczeństwo prowadzonych projektów, które zapewniają standardy ISO 9001 oraz ISO 29990.

Niezbędna jest elastyczność i umiejętność dopasowania produktów i usług do bieżących potrzeb, sytuacji w jakiej znalazła się firma, warunków zewnętrznych i oczekiwań rynku na jakim działa Klient.

 

NASZA JAKOŚĆ

O jakość dbamy również wewnątrz TQMsoft. Bardzo ważny jest dla nas rozwój i doskonalenie naszej organizacji. Nieustannie podnosimy własne kompetencje merytoryczne i organizacyjne. Staramy się ciągle ulepszać naszą ofertę i lepiej dostosowywać ją do potrzeb Klientów.

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami. Potwierdzają to certyfikaty: ISO 9001:2015 dla naszego systemu zarządzania jakością, oraz ISO 29990:2010 dla naszego systemu zarządzania.


Evago Skills Eurofinance Training Imperium Szkoleniowe Rodoszczecin.pl Stowarzyszenie AUTOKLUB POZNAŃSKI Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Sentio Vando Sp. zo.o. Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr communication corner group Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
AVENHANSEN - Standardy jakości szkoleń i gwarancja praktycznych umiejętności