Progressproject - Stolica Rozwoju - V edycja szkolenia

VandO sp. z o.o.

Strona firmowa
www.vando.pl
CHARAKTERYSTYKA

Kim jesteśmy?
VandO oznacza “Value(s) and Organization”. Pierwszy element to wartość (value), jaką dzięki naszym działaniom wnosimy do życia ludzi i organizacji. To także spójny kompas wartości (values), na których opieramy pracę oraz współpracę ze sobą i z naszymi Klientami.
I drugi element - organizacja (organization). Z jednej strony oznacza organizację, porządek, systematyczność, zaś z drugiej strony strukturę - przestrzeń, w której ludzie realizują swoje cele (czy jest to firma, czy zespół, czy rodzina). Tą dobrze zorganizowaną, uporządkowaną przestrzenią możemy być także my sami - każda pojedyncza osoba. 


Tak właśnie działamy i  taki sposób działania wzmacniamy w Waszych firmach: świadome zarządzanie oparte o przynoszenie wartości firmie i jej pracownikom, bazujące na spójnych wartościach i efektywnie funkcjonującym systemie.


Jak pracujemy?
Wierzymy, że jesteście najlepszymi obserwatorami tego, co dzieje się w Waszej firmie. Naszą rolą jest pogłębić te obserwacje, dotrzeć do prawdziwych przyczyn aspektów, na które zwróciliście uwagę i zaproponować rozwiązania, które poprawią sytuację.

Traktujemy organizację, jako złożony system, z którym pracujemy całościowo. Projektujemy rozwiązania uwzględniające wszystkie kluczowe elementy: pojedyncze osoby, zespół, organizację, procesy, otoczenie. Działamy z uważnością, by zmiana, którą wprowadzamy, wzmacniała ten system, nie naruszając równowagi.


W czym możemy Wam pomóc?

Doradztwo HR: 
  • Problem: Gdy potrzebujecie wprowadzić lub udoskonalić rozwiązania HR, by firma lepiej odpowiadała na potrzeby Waszych pracowników.
  • Rozwiązanie: Diagnozujemy, projektujemy i wdrażamy rozwiązania HR w organizacjach: diagnozujemy potrzeby rozwojowe pracowników i proponujemy ścieżki rozwoju, systemy ocen, systemy motywacyjne oraz systemy wdrażania zmian w organizacji. Prowadzimy także procesy mediacji organizacyjnych i gospodarczych. 

Rozwój kompetencji: 
  • Problem: Gdy potrzebujecie wzmocnić kompetencje swoich ludzi, podnieść jakość, efektywność i skuteczność ich działań oraz wzmocnić ich zaangażowanie w organizację. 
  • Rozwiązanie: Realizujemy kompleksowe projekty rozwoju kompetencji pracowników i menedżerów, które są zorientowane na skuteczne wdrażanie nowych umiejętności. Obejmują one diagnozę, pracę własną, szkolenia, coaching i wsparcie wdrożeniowe. Punktem wyjścia jest zawsze precyzyjne zdefiniowanie potrzeb i rezultatów.

Szkolenia otwarte: 
  • Problem: Gdy potrzebujecie punktowo zainwestować we wzmocnienie kompetencji pracowników lub wesprzeć rozwój pojedynczych osób. 
  • Rozwiązanie: Każde spotkanie rozwojowe jest traktowane przez nas jak mini-proces rozwojowy, zorientowany na wdrożenie nowych kompetencji w codzienne działanie pracowników. Jeśli chcecie wzmocnić kompetencje swoich pracowników a także zobaczyć, jak pracujemy - zapraszamy na szkolenia otwarte w trzech obszarach: interpersonalnym, managerskim oraz specjalistycznym

Rozwój osobisty: Program PRO-VandO 
  • Problem: Gdy chcesz wzmocnić siebie (lub swoich pracowników) w świadomym zarządzaniu sobą, swoimi relacjami, swoją energią. 
  • Rozwiązanie: Autorski program rozwoju osobistego “PRO-VandO: Jak świadomie wzmacniać swoją VARTOŚĆ w życiu i organizacjach?” jest skierowany do osób, które w sposób świadomy chcą wzmacniać swój potencjał i rozwijać kompetencje, by móc skutecznie pełnić swoją rolę zarówno w organizacji, jak i w życiu osobistym. Program oparty jest na założeniu, że dojrzałe osoby są autorami relacji niezależnie od tego, jakie miejsce w strukturze organizacyjnej czy w życiu zajmują. PRO-VandO wzmacnia kompetencje, które stanowią podstawę podejmowania świadomych działań zarówno wobec siebie, jak i wobec innych.

O NAS

Nasz zespół:

Joanna Telus - Założyciel i Prezes VandO. Doktor nauk społecznych, socjolog. Trener, konsultant, doradca personalny i zawodowy, mediator. Od 1996 roku rozwija swój warsztat pracy realizując warsztaty, szkolenia, doradztwo czy prowadząc mediacje. Specjalizuje się w obszarach związanych ze skuteczną komunikacją, budowaniem standardów współpracy, budowaniem zespołu, wdrażaniem systemów rozwiązywania konfliktów oraz mediacji.


Marta Bober-Lal - Członek Zarządu oraz Dyrektor Realizacji Projektów w Spółce VandO. Trener, coach, konsultant, manager. Jest specjalistką w dziedzinie zarządzania, komunikacji, sprzedaży. Umiejętności zawodowe nabywała w małych, jak i dużych organizacjach. Od 12 lat z sukcesami przekazuje swoją wiedzę, prowadząc szkolenia z zakresu komunikacji, negocjacji, zarządzania, CSR czy obsługi klienta. Jest praktykiem w obszarach związanych z doradztwem menedżerskim, sytuacyjnym i doradztwem rozwojowym. Zdobyła doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy unijnych. Jest konsultantem HR ze specjalizacją strategie personalne i rozwoju.


Magdalena Robak -
Dyrektor Rozwoju Produktów w VandO. Psycholog organizacji i pracy. Konsultant, facylitator, trener, asesor doskonałości w zarządzaniu projektami wg IPMA PEB. Od 1996 roku wzmacnia kompetencje ludzi, zespołów i organizacji. Projektuje i wdraża kompleksowe programy rozwoju kompetencji menedżerskich oraz budowania współpracy opartej o wspólne wartości (w firmach, zespołach, projektach). Specjalizuje się w tematach z zakresu współpracy w zespole, budowania autorytetu, zarządzania zespołami projektowymi oraz świadomego kształtowania swojej roli zawodowej. W zakresie działań doradczych wspiera firmy w doskonaleniu jakości zarządzania, jakości obsługi Klientów oraz projektuje i wdraża rozwiązania HR (systemy ocen, onboarding, procesy SC/AC/DC).


Zapraszamy do kontaktu!


Evago Skills Eurofinance Training Imperium Szkoleniowe Rodoszczecin.pl Stowarzyszenie AUTOKLUB POZNAŃSKI Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Sentio Vando Sp. zo.o. Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Sprawdź kalendarz szkoleń 2019