SPRAWDŹ PROFESJONALNE SZKOLENIA DLA PRODUKCJI

Edufi

Strona firmowa
edufi.pl
CHARAKTERYSTYKA
Szkolenia finansowe i rozwojowe
O NAS

Jesteśmy firmą partnerską składającą się z praktyków biznesu i trenerów. Poza codzienną aktywnością zawodową dzielimy się wiedzą w ramach szkoleń zamkniętych i otwartych z dziedzin biznesowych twardych i miękkich.

Chcąc zapewnić efektywne wykorzystanie przekazanych wiadomości, jesteśmy dostępni dla uczestników szkoleń także po ich zakończeniu.

Nasze grupy szkoleniowe w przypadku szkoleń z umiejętności twardych liczą nie więcej niż 10 osób celem lepszej interakcji z prowadzącym oraz w ramach zespołu i pełna sala nie jest naszym celem.

Ofertę do tych osób które chcą podnieść swoje kwalifikacje lub które chcą po prostu coś poznać i zmusić swoje szare komórki do aktywności innych niż codzienne.

Pamiętaj, że szkolenie powinno Cię zainspirować do działania w danej dziedzinie w następnych dniach. Nie żałuj na to czasu. Zwróci się !

Kunfucjusz 2500 lat temu powiedział: “Słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i rozumiem.”

Szkolenia otwarte odbywają się w kilku dogodnych komunikacyjnie lokalizacjach w centrum Warszawy.


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD AGILE Fundacja Wszechnicy Budowlanej Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Centrum Szkoleniowe Lektor Poland & Emirates Grupa Solberg edu concept Cargo School Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST ItDesk communication corner group Kancelaria rbr 4Grow Circinus BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl TQM Soft
VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Pomagamy rozwijać Twoją firmę i pracowników, by zwiększać wartość i skuteczność działań.