Network Masters - Szkolenia i Wdrożenia IT

Centrum Szkoleń EUreka s.c.

Strona firmowa
szkolenia-eureka.pl
CHARAKTERYSTYKA
Centrum Szkoleń EUreka to firma, którą tworzy zespół młodych i kreatywnych specjalistów. Nasz profesjonalizm poparty jest doświadczeniem zdobytym w korporacjach zajmujących się organizacją szkoleń. Jesteśmy firmą nowoczesną, oferującą wysoki standard świadczonych usług. Praca jest naszą pasją, a odpowiedzialność oraz indywidualne podejście do każdego klienta podstawą działania.

Centrum Szkoleń EUreka prowadzi działalność szkoleniową. Organizujemy szkolenia otwarte, zamknięte, konferencje i kursy. Dodatkowym zakresem funkcjonowania firmy jest doradztwo. Oferujemy Państwu indywidualne konsultacje z wybitnymi ekspertami z wielu dziedzin. Centrum Szkoleń EUreka zajmuje się również organizacją wyjazdów motywacyjnych. Połączenie szkolenia z aktywnością ma na celu podniesienie poziomu motywacji pracowników oraz wzmocnienia więzi łączących ich z firmą.

Sukces każdej firmy opiera się na wykwalifikowanej kadrze. Stałe doskonalenie umiejętności i uzupełnianie wiedzy jest niezbędne do sprawnego poruszania się w szybko zmieniających się zagadnieniach prawnych.  Centrum Szkoleń EUreka wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom, oferując szkolenia na najwyższym poziomie merytorycznym. Pragniemy stać się partnerem w drodze do sukcesów naszych Klientów poprzez organizację szkoleń dla pracowników:
 • Administracji
 • Budownictwa
 • Finansów/ Windykacji
 • Kancelarii Prawniczych
 • Kadr/Płac
 • Służby zdrowia
Znajomość rynku i współpraca ze specjalistami z całego kraju gwarantuje dostosowanie naszej oferty do Państwa potrzeb. Udział w szkoleniach umożliwia uczestnikom podnoszenie kwalifikacji w wielu obszarach. Wiedza pozyskana na naszych szkoleniach wspiera realizację celów, jest na bieżąco wykorzystywana przez pracowników.

Szkolenia organizowane przez Centrum Szkoleń EUreka prowadzą wybitni sędziowie, radcowie prawni, doradcy podatkowi, pracownicy ministerstw i urzędów centralnych, menedżerowie i psychologowie. Podzielą się oni z Państwem wiedzą teoretyczną, a przede wszystkim doświadczeniem, które to zapewnią Państwu poszerzenie swoich kompetencji i umiejętności.

Nasze atuty to:

 • Możliwość zdobycia wiedzy referowanej przez wybitnych specjalistów
 • Konsultacje poszkoleniowe
 • Aktualizowane na bieżąco programy szkoleniowe, tworzone w oparciu o najnowsze trendy
 • Możliwość wymiany doświadczeń
 • Bogate materiały szkoleniowe
 • Kameralne grupy uczestników
 • Szkolenia organizowane w całym kraju  
Satysfakcja i zadowolenie naszych dotychczasowych klientów są dowodem na to, iż organizowane przez nas projekty cechuje najwyższa jakość i profesjonalizm.

Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Jakro Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft