Homo Creatore - Szkolenia otwarte

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych

Strona firmowa
www.wsns.edu.pl, www.inter-edukacja.pl
CHARAKTERYSTYKA


Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie: Studia II stopnia (magisterskie) na kierunku Zarządzanie i studia I stopnia na kierunkach: dietetyka, kosmetologia, praca socjalna, psychologia, ratownictwo medyczne, socjologia, techniki dentystyczne, zarządzanie. W ofercie posiadamy studia podyplomowe realizowane przez Internet (e-learning) dlatego też mieszkając w takich miastach w Polsce: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Katowice, Rzeszów, Białystok, Radom, Kielce, Olsztyn, Toruń, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Opole, Suwałki, Częstochowa, itp. oraz poza granicami kraju możesz z nami studiować.

Studia podyplomowe w WSNS to oferta dla osób pragnących dokształcić się, jak również podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki zdobytej wiedzy wzrośnie Twój autorytet i będziesz czuł się pewniej na rynku pracy oraz umocnisz swoją pozycję zawodową. Studia umożliwią Ci pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy w danej dziedzinie oraz pozwolą na zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczeń, które następnie usprawnią i ułatwią pracę oraz zwiększą Twoją konkurencyjność na rynku pracy.
Studiowanie w WSNS to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów zawodowych, ale również i osobistych. Zarówno kadra dydaktyczna, jak i słuchacze studiów podyplomowych to osoby posiadający różne doświadczenia zawodowe, ale też i osobiste, co pozwoli Ci na wymianę informacji i analizę materiału dydaktycznego w szerokim zakresie odnoszącym się do praktyki zawodowej, ale również doświadczeń osobistych i życiowych.
O NAS
Kursy przez Internet

Przedstawiamy ofertę szkoleń realizowanych przez Internet – skierowaną do pedagogów oraz wszystkich zainteresowanych (np. studentów i rodziców)

Dzięki naszym szkoleniom:

- poznasz nowe pomysły i strategie oraz skuteczne techniki, które wykorzystasz w życiu osobistym i zawodowym,
- Twój autorytet wzrośnie i będziesz czuł się pewniej na rynku pracy i wzmocnisz swoją pozycję zawodową,

Nasz Ośrodek Inter-Edukacja powstał z myślą o rozwoju i zaspokajaniu potrzeb edukacyjnych nauczycieli ale również wszystkich zainteresowanych podnoszeniem swojej wiedzy i kwalifikacji z różnych dziedzin. Oferujemy kursy prowadzone na platformie zdalnego nauczania, dzięki której otrzymacie stosowną wiedzę. Zaświadczenia o ukończeniu kursu wysyłamy pocztą tradycyjną.

Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Jakro 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting mindsupporters.com Witlani Bioszkolenia AMC Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft