Twój partner w szkoleniach

Mach & Partner Consulting Sp. z o.o.

Strona firmowa
www.machconsulting.pl
CHARAKTERYSTYKA


O NAS

Firma szkoleniowa Mach & Partner Consulting powstała w 1996 roku jako śmiała i innowacyjna propozycja na rynku consultingowym. Założyli ją Małgorzata Mach i Günther Mach, którzy są w zarządzie przedsiębiorstwa do dziś. Firmę współtworzy liczna grupa wybitnych specjalistów z dziedzin takich jak: prowadzenie negocjacji, techniki sprzedaży, organizacja pracy, obsługa klienta, zarządzanie zespołami, pozyskiwanie klientów, efektywna rekrutacja czy sztuka komunikacji i autoprezentacji.

Szkolenia biznesowe prowadzimy zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Efektywniejszego prowadzenia biznesu i innych naszych specjalności uczyliśmy między innymi w Niemczech, Grecji, Tunezji czy Tajlandii. Wiedza nie zna granic. Nie powinni się więc nimi przejmować ci, którzy tę wiedzę chcą przekazywać innym.

Na zagadnienie samodoskonalenia patrzymy jednak znacznie szerzej. Nie chodzi nam jedynie o nauczanie naszych klientów tego, jak skuteczniej negocjować czy jak zwiększyć swoją wydajność. W Mach & Partner Consulting wierzymy, że prawdziwy rozwój to taki, który dotyczy niemal każdej sfery życia, a nie tylko tej związanej z karierą. Dlatego najważniejszy jest dla nas pojedynczy człowiek – z jego indywidualnymi potrzebami, z jego własną paletą emocji, z pytaniami nurtującymi właśnie jego. Wierzymy, że takie podejście – będące wypadkową szczerości, profesjonalizmu i poczucia misji – wyróżnia nas spośród innych firm szkoleniowych.

Co sprawia, że nasze szkolenia biznesowe i kursy są tak wartościowe i, co za tym idzie, skuteczne? Znajomość biznesu, którą zdobyliśmy przez lata pracy, łączymy z pragnieniem poszukiwania w życiu czegoś więcej, tego delikatnego elementu, którego akurat my nie boimy się nazwać po imieniu – szczęścia. W ten sposób biznesowa wiedza tworzy symbiozę z życiową mądrością, co prowadzi do uzyskania pełni – nagrody tylko dla tych, którzy nie boją się szukać nowych rozwiązań. My się nie boimy. I pragniemy dzielić się tą odwagą z innymi. Dowiedzcie się o nas więcej, poznajcie szczegóły wybranych szkoleń. Wiemy, że mamy odpowiedzi na pytania, których może jeszcze nawet nie zadaliście. Pozwólcie nam dać się zaskoczyć. Razem twórzmy biznes pełen szacunku i radości. A przy okazji świat okaże się lepszym miejscem.

Kiedy zdecydujecie się na współpracę z firmą szkoleniową Mach & Partner Consulting, nie macie więc do czynienia z działaniem sztampowym czy schematycznym. Nasze szkolenia biznesowe pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pewności siebie, dają narzędzia do dalszego rozwoju. Wielki biznes to liczby, algorytmy i konkretne wyzwania dnia codziennego – to prawda. Ale prawdą jest też to, że tym twardym konkretom będą potrafili stawić czoła tylko ci, którzy zrozumieją ze świata dużo więcej, którzy nauczą się sztuki komunikacji na najwyższym poziomie, którzy pojmą zasady rządzące ludzkimi emocjami.

My tę złożoną naturę świata rozumiemy. Wiemy, że nowoczesna i skuteczna firma szkoleniowa musi zdawać sobie sprawę z tego, że oprócz liczb, statystyk i zysków liczą się satysfakcja, spełnienie i poczucie celu. Spotkajmy się i porozmawiajmy – to najlepszy sposób na wprowadzenie potrzebnych zmian.


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft