Homo Creatore - Szkolenia otwarte

WOW EFFECT TRAINING

Strona firmowa
www.facebook.comwoweffecttraining
CHARAKTERYSTYKA

WOW EFFECT TRAINING zrodził się z pasji i doświadczenia. 


14 lat doświadczeń, dziesiątki branż, setki przeszkolonych firm, ponad tysiąc dni spędzonych na salach szkoleniowych, tysiące przeszkolonych uczestników szkoleń.


Rozumiemy podstawy i fundamenty sukcesu tych, którzy go osiągnęli. Czujemy się biznesowymi ekspertami i mamy pełną gotowość do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami. Do współpracy z naszymi Partnerami podchodzimy z pokorą, szacunkiem i przekonaniem, że nic nie jest oczywiste. Zachowujemy wielką rozwagę i staranność w relacjach z każdym, ufającym nam Klientem.

 

To co nas wyróżnia:

minimum słów - maksimum efektów, poprzez doświadczenie, współdziałanie, aktywność tworzymy przestrzeń do trwałej zmiany zachowań.


dostępną, znaną i sprawdzoną metodologię stosujemy świadomie i w wyważony sposób, aby skutecznie i elastycznie odpowiadała na zdiagnozowany deficyt.Nie postrzegamy jej jako - dobro samo w sobie.


rozbudzamy ciekawość, otwieramy głowy - na nowe perspektywy i serca - na nowe przeżycia. Angażujemy do współpracy i wyzwalamy odwagę do wprowadzania zmian. Dzięki temu osiągamy wzrost efektywności i satysfakcji z podejmowanych działań.

 

prowokujemy do wyjścia ze strefy komfortu, by móc doświadczać nowych zachowań, Uczymy nowego podejścia, by szukać nowych i różnorodnych rozwiązań. Dzięki temu Klienci zwiększają swoją skuteczność i często wracają do nas po więcej.

 

Wojciech Szewczykowski

właściciel


Trener, biznesowy praktyk, doradca, negocjator. Były dyrektor i członek zarządu. Posiada praktyczne doświadczenia w sprzedaży oraz 8 letnie doświadczenie menedżerskie na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od 13 lat trener, doradca, konsultant, coach.  Wyróżnia go dystans, ciekawość i pasja.  Szacunek i uznanie klientów związane są z jego doświadczeniem oraz umiejętnością łączenia warsztatu pracy trenera z bogatą praktyką zawodową.

 

O NAS

WOW EFFECT TRAINING zrodził się z pasji i doświadczenia. 


14 lat doświadczeń, 

dziesiątki branż, 

setki przeszkolonych firm, 

ponad tysiąc dni spędzonych na salach szkoleniowych, 

tysiące przeszkolonych uczestników szkoleń.


Oto w czym możemy być pomocni:

Projekty menedżerskie / Zarządzanie, organizacja, przywództwo, planowanie / :  

 Efektywny zespół - współdziałanie poprzez  zaufanie i partnerstwo 

 Przywództwo w czasie burzliwych zmian w organizacji 

 W podnoszeniu świadomości ekonomicznej zespołów. Racjonalizacja i optymalizacja   organizacji.

 Lider spośród nas. Solidne podstawy dla świeżo mianowanych menedżerów   


Projekty sprzedażowe:   

Trening efektywnej sprzedaży z elementami negocjacji dla Handlowców. 

Obrona ceny i marży w środowisku narastającej konkurencji 

Pozycja lidera zagrożona?  W poszukiwaniu nowych źródeł przewagi konkurencyjnej.                  

Praktyczne warsztaty dla odpierających ataki konkurencji.

Telefoniczne umawianie spotkań. Intensywne warsztaty z użyciem realnego klienta 

Kiedy brak argumentów racjonalnych. Warsztaty kreatywności dla handlowców. 

Wzrost oczekiwań, spadek wydajności? Źródła pobudzania aktywności handlowej.

Zamknięte drzwi ? Pozyskiwanie nowych klientów Cros selling i upselling w obsłudze klienta ukierunkowanej na rezultaty.

Negocjacje - projekty doradcze, szkolenia.  

Negocjacje dla handlowców. 

Negocjacje dla kupców Negocjacje - Spory - Konflikty - Mediacje. 

Renegocjacje warunków handlowych 

Negocjacje przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości. 

Negocjacje dla branży motoryzacyjnej 

Negocjacje przy realizacji inwestycji

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Jaka forma współpracy będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej Firmie?

 • Coaching – jeśli masz tyle zasobów, że nie potrzebujesz nowej wiedzy, nowych umiejętności     a chciałbyś poprawić skuteczność w swoim obszarze biznesowym i uruchomić niewykorzystany potencjał, to dobrze, że tutaj jesteś. Bądź pewien, że to umożliwimy!

 • Inspirujące mowy motywacyjne – systematyczna, odpowiedzialna praca, pomimo pasji pracowników i talentów automotywacyjnych powoduje ubytek zaangażowania i podobnie, jak samochód po długiej trasie potrzebuje paliwa, uzupełnienia zbiornika, aby kontynuować podróż. Dostarczamy wysokooktanowej energii, strategii i inspiracji.

 • Pytania do Eksperta - większość dylematów zostało już rozstrzygniętych, trudne problemy są rozwiązane, szanse wykorzystane. Zrobili to inni. Odnieśli sukces. Teraz są naszymi ekspertami, gotowymi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 • Negocjacje – wygrywasz z klasą i pozwalasz cieszyć się wygraną swojemu oponentowi. Wychodzisz z tarczą i wiesz, że możesz wrócić do przyszłych kontaktów, to kluczowe
  w dzisiejszych czasach zadania podczas negocjacji.  Pomożemy usprawnić porcesy negocjacji tak z dostawcami, jak i klientami

 • Warsztaty – a właściwie „poligon”... tu nie ma nudy! Minimum teorii, maksimum doświadczeń! Potrzebna kondycja fizyczna i psychiczna. Na warsztatach łamiemy schematy, wychodzimy poza strefę komfortu, doświadczamy. Jesteśmy otwarci na działania w słońcu, na sali, wszędzie merytorycznie. Wypracowujemy praktyczne pomysły, narzędzia wspierające sukces.

 • Szkolenia - nie tylko w klasycznej formie. Wnikliwość w podejściu procesowo-narzędziowym z praktycznym finałem i zadaniami wdrożeniowymi. Odwaga pracy w poza standardowych formach i miejscach, gdzie tworzymy nową przestrzeń do przyswajania wiedzy i ćwiczenia do rozwijania umiejętności. Nasze szkolenia stają się treningiem, a ich uczestnicy aktywnymi współtwórcami własnego rozwoju.

 • Szkolenia w parze - dwoje trenerów, dwie perspektywy, dwa odmienne punkty widzenia.
  Ty pomiędzy nimi. Sam rozstrzygasz swoje dylematy mając za i przeciw w każdej z ważnych dla Ciebie sytuacji. Zdwojona energia, uwaga i koncentracja na każdym uczestniku. Oto, co nas wyróżnia. U nas szkolenie to proces, w którym dostarczamy sporu i odmienności, które są twórczą i integralną przesłanką rozwoju.

 • Inside Trainings – czasem trudno znaleźć czas, aby opuścić miejsce pracy. Bywa, że odczuwacie przesilenie, zmęczenie, a sprawy stoją w miejscu. Jeśli masz takie ograniczenia, zaproś nas do Swojej Firmy. Przygotujemy program, warsztaty, moderację. 

 • W małych, dedykowanych grupach zadaniowych w bezpiecznym środowisku, wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które sprawi, że Twoja Firma nigdy nie stanie.

 • Moderacje, debaty – posiedzenia Zarządów, debaty, opracowywanie strategii, tworzenie wizji, planowanie. Wszystkie te aktywności wymagają nie tylko wiedzy
  i umocowań do podejmowania  decyzji, ale także umiejętności przygotowywania
  i prowadzenia spotkań.  Umiejętności pobudzania aktywności i kreatywności uczestników, oraz troski o relaks i wypoczynek w trakcie przedłużających się spotkań. Doświadczony trener pomoże ruszyć z miejsca i obrać właściwy kierunek.  


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Jakro 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Bioszkolenia AMC Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft