Twój partner w szkoleniach

WOW EFFECT TRAINING

Strona firmowa
www.facebook.comwoweffecttraining
CHARAKTERYSTYKA

WOW EFFECT TRAINING zrodził się z pasji i doświadczenia. 


14 lat doświadczeń, dziesiątki branż, setki przeszkolonych firm, ponad tysiąc dni spędzonych na salach szkoleniowych, tysiące przeszkolonych uczestników szkoleń.


Rozumiemy podstawy i fundamenty sukcesu tych, którzy go osiągnęli. Czujemy się biznesowymi ekspertami i mamy pełną gotowość do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami. Do współpracy z naszymi Partnerami podchodzimy z pokorą, szacunkiem i przekonaniem, że nic nie jest oczywiste. Zachowujemy wielką rozwagę i staranność w relacjach z każdym, ufającym nam Klientem.

 

To co nas wyróżnia:

minimum słów - maksimum efektów, poprzez doświadczenie, współdziałanie, aktywność tworzymy przestrzeń do trwałej zmiany zachowań.


dostępną, znaną i sprawdzoną metodologię stosujemy świadomie i w wyważony sposób, aby skutecznie i elastycznie odpowiadała na zdiagnozowany deficyt.Nie postrzegamy jej jako - dobro samo w sobie.


rozbudzamy ciekawość, otwieramy głowy - na nowe perspektywy i serca - na nowe przeżycia. Angażujemy do współpracy i wyzwalamy odwagę do wprowadzania zmian. Dzięki temu osiągamy wzrost efektywności i satysfakcji z podejmowanych działań.

 

prowokujemy do wyjścia ze strefy komfortu, by móc doświadczać nowych zachowań, Uczymy nowego podejścia, by szukać nowych i różnorodnych rozwiązań. Dzięki temu Klienci zwiększają swoją skuteczność i często wracają do nas po więcej.

 

Wojciech Szewczykowski

właściciel


Trener, biznesowy praktyk, doradca, negocjator. Były dyrektor i członek zarządu. Posiada praktyczne doświadczenia w sprzedaży oraz 8 letnie doświadczenie menedżerskie na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Od 13 lat trener, doradca, konsultant, coach.  Wyróżnia go dystans, ciekawość i pasja.  Szacunek i uznanie klientów związane są z jego doświadczeniem oraz umiejętnością łączenia warsztatu pracy trenera z bogatą praktyką zawodową.

 

O NAS

WOW EFFECT TRAINING zrodził się z pasji i doświadczenia. 


14 lat doświadczeń, 

dziesiątki branż, 

setki przeszkolonych firm, 

ponad tysiąc dni spędzonych na salach szkoleniowych, 

tysiące przeszkolonych uczestników szkoleń.


Oto w czym możemy być pomocni:

Projekty menedżerskie / Zarządzanie, organizacja, przywództwo, planowanie / :  

 Efektywny zespół - współdziałanie poprzez  zaufanie i partnerstwo 

 Przywództwo w czasie burzliwych zmian w organizacji 

 W podnoszeniu świadomości ekonomicznej zespołów. Racjonalizacja i optymalizacja   organizacji.

 Lider spośród nas. Solidne podstawy dla świeżo mianowanych menedżerów   


Projekty sprzedażowe:   

Trening efektywnej sprzedaży z elementami negocjacji dla Handlowców. 

Obrona ceny i marży w środowisku narastającej konkurencji 

Pozycja lidera zagrożona?  W poszukiwaniu nowych źródeł przewagi konkurencyjnej.                  

Praktyczne warsztaty dla odpierających ataki konkurencji.

Telefoniczne umawianie spotkań. Intensywne warsztaty z użyciem realnego klienta 

Kiedy brak argumentów racjonalnych. Warsztaty kreatywności dla handlowców. 

Wzrost oczekiwań, spadek wydajności? Źródła pobudzania aktywności handlowej.

Zamknięte drzwi ? Pozyskiwanie nowych klientów Cros selling i upselling w obsłudze klienta ukierunkowanej na rezultaty.

Negocjacje - projekty doradcze, szkolenia.  

Negocjacje dla handlowców. 

Negocjacje dla kupców Negocjacje - Spory - Konflikty - Mediacje. 

Renegocjacje warunków handlowych 

Negocjacje przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości. 

Negocjacje dla branży motoryzacyjnej 

Negocjacje przy realizacji inwestycji

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Jaka forma współpracy będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej Firmie?

 • Coaching – jeśli masz tyle zasobów, że nie potrzebujesz nowej wiedzy, nowych umiejętności     a chciałbyś poprawić skuteczność w swoim obszarze biznesowym i uruchomić niewykorzystany potencjał, to dobrze, że tutaj jesteś. Bądź pewien, że to umożliwimy!

 • Inspirujące mowy motywacyjne – systematyczna, odpowiedzialna praca, pomimo pasji pracowników i talentów automotywacyjnych powoduje ubytek zaangażowania i podobnie, jak samochód po długiej trasie potrzebuje paliwa, uzupełnienia zbiornika, aby kontynuować podróż. Dostarczamy wysokooktanowej energii, strategii i inspiracji.

 • Pytania do Eksperta - większość dylematów zostało już rozstrzygniętych, trudne problemy są rozwiązane, szanse wykorzystane. Zrobili to inni. Odnieśli sukces. Teraz są naszymi ekspertami, gotowymi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 • Negocjacje – wygrywasz z klasą i pozwalasz cieszyć się wygraną swojemu oponentowi. Wychodzisz z tarczą i wiesz, że możesz wrócić do przyszłych kontaktów, to kluczowe
  w dzisiejszych czasach zadania podczas negocjacji.  Pomożemy usprawnić porcesy negocjacji tak z dostawcami, jak i klientami

 • Warsztaty – a właściwie „poligon”... tu nie ma nudy! Minimum teorii, maksimum doświadczeń! Potrzebna kondycja fizyczna i psychiczna. Na warsztatach łamiemy schematy, wychodzimy poza strefę komfortu, doświadczamy. Jesteśmy otwarci na działania w słońcu, na sali, wszędzie merytorycznie. Wypracowujemy praktyczne pomysły, narzędzia wspierające sukces.

 • Szkolenia - nie tylko w klasycznej formie. Wnikliwość w podejściu procesowo-narzędziowym z praktycznym finałem i zadaniami wdrożeniowymi. Odwaga pracy w poza standardowych formach i miejscach, gdzie tworzymy nową przestrzeń do przyswajania wiedzy i ćwiczenia do rozwijania umiejętności. Nasze szkolenia stają się treningiem, a ich uczestnicy aktywnymi współtwórcami własnego rozwoju.

 • Szkolenia w parze - dwoje trenerów, dwie perspektywy, dwa odmienne punkty widzenia.
  Ty pomiędzy nimi. Sam rozstrzygasz swoje dylematy mając za i przeciw w każdej z ważnych dla Ciebie sytuacji. Zdwojona energia, uwaga i koncentracja na każdym uczestniku. Oto, co nas wyróżnia. U nas szkolenie to proces, w którym dostarczamy sporu i odmienności, które są twórczą i integralną przesłanką rozwoju.

 • Inside Trainings – czasem trudno znaleźć czas, aby opuścić miejsce pracy. Bywa, że odczuwacie przesilenie, zmęczenie, a sprawy stoją w miejscu. Jeśli masz takie ograniczenia, zaproś nas do Swojej Firmy. Przygotujemy program, warsztaty, moderację. 

 • W małych, dedykowanych grupach zadaniowych w bezpiecznym środowisku, wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które sprawi, że Twoja Firma nigdy nie stanie.

 • Moderacje, debaty – posiedzenia Zarządów, debaty, opracowywanie strategii, tworzenie wizji, planowanie. Wszystkie te aktywności wymagają nie tylko wiedzy
  i umocowań do podejmowania  decyzji, ale także umiejętności przygotowywania
  i prowadzenia spotkań.  Umiejętności pobudzania aktywności i kreatywności uczestników, oraz troski o relaks i wypoczynek w trakcie przedłużających się spotkań. Doświadczony trener pomoże ruszyć z miejsca i obrać właściwy kierunek.  


Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper WPWIZARD Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki eduFuturo Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft