Centrum zapewnienia jakości kształcenia

Impressariat

Strona firmowa
slubnyimpresariat.pl
CHARAKTERYSTYKA
Organizacja wesel – Ślubny Impresariat

Ślubny Impresariat to konsultantki ślubne, których pasją jest organizacja wesel
Jako konsultant ślubny zajmujemy się organizacją wesel od wielu lat. Pierwszy ślub i wesele z powodzeniem pomogłyśmy zorganizować w 2007 r. i od tamtego czasu nieustannie działamy jako wedding planners. Doskonale orientujemy się w branży, wiemy komu warto zaufać, a kogo unikać. Na bieżąco śledzimy światowe trendy ślubne, by doradzać młodym parom wyjątkowe i niebanalne rozwiązania. Organizacja wesel jest nie tylko częścią naszej pracy, ale także pasją. Nasza reprezentantka zasiada w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

O tym, że warto skorzystać z naszej pomocy, organizując swój ślub, świadczą dziesiątki zadowolonych małżonków i ich weselnych gości zarówno z Polski, jak i zza granicy – z Europy, Azji i z różnych części USA. Z naszej oferty korzystają nie tylko osoby, dla których planowanie wesela na odległość jest kłopotliwe, ale także te bardzo zapracowane, które czas wolny wolą spędzać z bliskimi. Przede wszystkim jednak te pary, które dzięki pomocy profesjonalistów chcą uczynić ten jedyny dzień naprawdę wyjątkowym.

Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie i Bielsku-Białej, ale doradzamy jak zorganizować ślub i wesele w całym kraju.

Uczymy też pracować jako konsultant ślubny. Kurs, który oferujemy, pozwala przekazać chętnym naszą wiedzę popartą doświadczeniem i pomaga stawiać pierwsze kroki w tym fascynującym zawodzie, jakim jest wedding planner.

Skoro trafiliście na naszą stronę, to z pewnością oznacza, że planowanie ślubu stało się częścią Waszego życia. Niezależnie od tego czy jesteście na początku tej drogi, czy też już wiecie z czym wiąże się organizacja ślubu i wesela, czy planujecie skromną uroczystość, czy huczne wesele, czy mieszkacie w Polsce, czy na końcu świata, na pewno warto skorzystać z naszej pomocy i doświadczenia. Zapraszamy do wędrówki po naszym serwisie, w którym dowiecie się jak możemy Wam pomóc oraz do kontaktu z nami, zadawania pytań i przedstawieniu nam swoich oczekiwań, marzeń i ewentualnych problemów organizacyjnych. Zachęcamy także do subskrybcji naszego bloga, na którym zamieszczamy wartościowe wpisy na temat organizacji wesel.

ADRES
,
KONTAKT
Tel. 609608806
info@slubnyimpresariat.pl

NASZE SZKOLENIA
firma nie posiada innych szkoleń

Ergo Solutions high5 MPM ACC TUV Semper Poland & Emirates edu concept Cargo School Mati Consulting Meritum Meritum Competence LTCA Akademia Instytut Studiów Podatkowych akademia Szybkiej Nauki Jakro 4Grow Circinus Berndson BO Navigator Ekodialog ATL TUV Austria Szkolenia BHP Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted theta vavatech wik conulting Certes mindsupporters.com Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Group247 Network Masters quallab Adept Szkolenie RODO Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej Przeszkolimy.pl QA Pharma TQM Soft