VIDI Centrum Rozwoju Kadr - Sprawdź kalendarz szkoleń 2019

ATL Achievement Through Learning Sp. z o.o.

Strona firmowa
www.atl.edu.pl
CHARAKTERYSTYKA
ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o. o. jest polską firmą szkoleniowo-doradczą, która od 2000 roku prowadzi w całym kraju profesjonalne warsztaty, treningi i seminaria wspierające wysiłki przedsiębiorstw w osiąganiu wysokiej pozycji na burzliwym i konkurencyjnym rynku.
Uczymy tego, co w obecnych czasach rzeczywiście potrzebne firmom do efektywnego funkcjonowania.
O NAS
STRONA WWW: www.atl.edu.pl

TELEFON: (22) 853 35 23

TEL. KOM.: 607 573 053

Aktualny harmonogram wszystkich szkoleń otwartych kliknij tutaj >>


MISJA FIRMY
Misją firmy ATL „Achievement Through Learning” Sp. z o.o. jest bycie profesjonalnym podmiotem na rynku usług edukacyjnych dla dorosłych w obszarze szeroko pojętych szkoleń biznesowych, który zapewnia swoim klientom - uczestnikom szkoleń a pracownikom przedsiębiorstw w Polsce a także innych krajów szczególnie z UE stały rozwój kompetencji zawodowych i zdobywanie przez ich firmy wysokiej pozycji na danych rynkach poprzez oferowanie usług edukazyjnych na najwyższym możliwym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. W misję naszej firmy wpisuje się również postępowanie w swojej działalności według najwyższych standardów etycznych wobec wszystkich uczestników rynku szkoleń zarówno przedsiębiorstw korzystających z produktów szkoleniowych jak i firm konkurencyjnych

Założoną pozycję osiągamy, dostarczając naszym Klientom usługi edukacyjne na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Koncentrujemy swoje propozycje programowe wokół szkolenia umiejętności potrzebnych na poszczególnych stanowiskach pracy oraz kreowania postaw zapewniających efektywne funkcjonowanie.

Poprzez nowatorski charakter naszych usług zachęcamy przedsiębiorstwa zarówno z sektora małych, średnich jak i dużych firm do stosowania innowacyjności na wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma kojarzyła się wszystkim z profesjonalizmem, doświadczeniem i rzeczywistą troską o klienta. Działamy elastycznie, szybko i efektywnie. Na bieżąco przygotowujemy innowacyjne programy szkoleniowe odpowiadające aktualnym wymogom i potrzebom rynkowym, aktualnym przepisom oraz trendom w metodach kształcenia.

ZESPÓŁ ATL - PRACOWNICY.
Zespół pracowników naszej firmy stanowi doświadczoną i kompetentną kadrę z wieloletnim (nawet 20 letnim) doświadczeniem w branży szkoleniowej, która kieruje się w swojej pracy najwyższymi wartościami etycznymi. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są w stanie zapewnić najwyższy standard obsługi w każdym obszarze relacji klient-organizator szkoleń.

NASZA OFERTA:

Oferta szkoleniowa naszej firmy to otwarte i zamknięte szkolenia i treningi a także duże i złożone projekty szkoleniowe, w tym dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego i Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).
Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w zakresie prowadzenia szkoleń dla bezrobotnych i poszukujących pracy ze środków publicznych.
Szkolenia realizowane w systemie otwartym przygotowywane są głównie jako warsztaty, w których udział może wziąć każdy zainteresowany daną tematyką. Ideą szkoleń otwartych jest pogłębianie wiedzy, rozwijanie umiejętności a także wymiana doświadczeń uczestników, pod kierunkiem odpowiednio dobranych wykładowców i trenerów.
Szkolenia zamknięte przygotowywane są na konkretne zapotrzebowanie klientów i dostosowywane do specyfiki branży oraz aktualnych potrzeb uczestników szkolenia. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie co potwierdza szeroka lista referencyjna klientów która skorzystała z naszych usług .
W naszej bogatej ofercie szkoleń znajdują się nowatorskie propozycje z obszaru budowania i rozwijania szeroko rozumianych kompetencji handlowych kadry menedżerskiej i pracowników-specjalistów przedsiębiorstw.

Wśród nich znajdują się propozycje z następujących obszarów tematycznych:
 • handel krajowy i zagraniczny (w tym z krajami wspólnoty UE oraz z krajami trzecimi),
 • nowoczesna logistyka, zakupy i gospodarka magazynowa,
 • reklamacje,
 • prawo celne,
 • transport i spedycja,
 • zarządzanie produkcją,
 • różnice międzykulturowe w handlu zagranicznym,
 • aktywna sprzedaż i profesjonalna obsługa klienta,
 • rozwój kompetencji osobistych i umiejętności menedżerskie
 • zarządzanie personelem,
 • marketing interaktywny,
 • finanse.

W trakcie zajęć
, w zależności od programu szkolenia, wykorzystujemy odpowiednie, gwarantujące najlepszą efektywność szkolenia, metody dydaktyczne tj.: różnego typu ćwiczenia indywidualne i grupowe nagrywane na video, case study, dyskusje, rozwiązywanie problemów oraz wykłady.

KADRA TRENERSKA I WYKŁADOWCY.
Dysponujemy doborową kadrą trenerską, posiadającą duży kapitale wiedzy i doświadczenia w obszarze wiedzy jaką przekazują uczestnikom szkoleń. Dodatkowym atutem naszej kadry jest wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej.
Wartością dodaną przekazywanej wiedzy przez naszych trenerów jest jej praktyczny charakter i zajęcia typu warsztatowego. Szkolenia te w znacznym stopniu zwiększą skuteczność działania polskich handlowców na rynku, pozwolą nawiązać nowe kontakty handlowe, umożliwią skuteczniejsze zabezpieczanie zawieranych umów z uwzględnieniem rozwiązań prawnych i zwyczajowych w Unii Europejskiej. Jednocześnie umożliwią one sprawniejsze posługiwanie się obcym językiem handlowym za granicą.

Projekty szkoleniowe zapewniają stały kontakt uczestników z trenerami poprzez możliwość uczestniczenia w konsultacjach bezpośrednich oraz konsultacjach poprzez Internet.
Formy te praktykowane są już od dłuższego czasu, a w niedalekiej przyszłości będą wspomagane innymi elementami e-learningu (ćwiczenia, studia przypadków, itp.). 

Evago Skills Eurofinance Training Imperium Szkoleniowe Rodoszczecin.pl Stowarzyszenie AUTOKLUB POZNAŃSKI Perfect Mind Szkolenia Gekko Collections Sentio Vando Sp. zo.o. Szkolenia BHP Przeszkolimy.pl DT Makers Golden Training TUV Austria ATL Ekodialog BO Navigator 4Grow Kancelaria rbr communication corner group Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne WST Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o.o. Jakro eduFuturo akademia Szybkiej Nauki Instytut Studiów Podatkowych LTCA Akademia Meritum Competence edu concept Grupa Solberg Poland & Emirates Centrum Szkoleniowe Lektor Szkolenia - Akademia Sukcesu SKK Fundacja Wszechnicy Budowlanej AGILE WPWIZARD Semper TUV ACC MPM high5 Ergo Solutions Meeting Factory NT GROUP Sp. z o.o. IT Media Sukcess Consulting most wanted Theta - Doradztwo Techniczne vavatech wik conulting Certes Witlani Bioszkolenia AMC Instytut Logistyki i Magazynowania Lubelskie Centrum Doradztwa i Szkoleń Copernicus Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. IKJM Akademia Kształcenia Kadr Kurswiedzy ROE Nowoczesna Edukacja Network Masters quallab Adept Szkolenierodo.pl Nowe motywacje kursysos.pl Progress Project SGP Group Fundacja Edukacji Prawnej TQM Soft
AVENHANSEN - Standardy jakości szkoleń i gwarancja praktycznych umiejętności